فروش دستگاه سورتینگ
خانه / سورتینگ غلطکی / دستگاه سورتینگ غلطکی | عرضه اینترنتی ماشین های سورتینگ

دستگاه سورتینگ غلطکی | عرضه اینترنتی ماشین های سورتینگ

دستگاه سورتینگ غلطکی برای جدا سازی انواع محصولات غذایی استفاده می شود. عرضه اینترنتی ماشین های غلطکی توسط فروشگاه های اینترنتی مختلفی انجام می شود. این فروشگاه ها انواع محصول را با برند، و قیمت های متفاوتی عرضه می کنند. مشتریان با مراجعه به این سایت ها می توانند فاکتورهای که برای خرید یک محصول با کیفیت لازم است را بدست آورند و با مقایسه این فاکتورها یک محصول قابل توجه و عالی را خریداری کنند.

دستگاه سورتینگ غلطکی | عرضه اینترنتی ماشین های سورتینگ

مرکز تولیدی انواع دستگاه های سورتینگ

مرکز تولیدی انواع دستگاه های سورتینگدر مرکز تولیدی انواع دستگاه های سورتینگ با استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات، نیرو های متخصص تولید و روانه بازار ها می شود. در این مرکز، تولید کننده سعی کرده با تولید انبوه کالا و با تعویض دستگاه های خود و استفاده از دستگاه های نو و پیشرفته هزینه های تولید را کاهش دهد تا بتواند محصول را با قیمت کمتری عرضه کند.

اگر شما خواهان این هستید که انواع دستگاه سورتینگ را با قیمت ارزانی تهیه کنید می توانید به مرکز تولیدی این کالا مراجعه کنید.

تولید کننده این محصول با بهره گیری از دانش روز دنیا به دنبال تولید محصولی با کیفیت و پیشرفته است.

شما می توانید خرید ماشین سورتینگ را در این مرکز انجام دهید.

بازار فروش دستگاه های سورتینگ در ایران

بازار فروش دستگاه های سورتینگ در ایرانبازار فروش دستگاه های سورتینگ در ایران بسیار پر رونق است. چون این محصول جزو محصولاتی  است که صنعت گران و تولید کنندگان بسیاری  برای تولیدات خود از آن استفاده می کنند. و بدون وجود این دستگاه ها کار تعطیل می شود. به خاطر همین تولید کننده مجبور است این محصول را با هر قیمتی خریداری کند. در بازار این محصول نه تنها انواع دستگاه های سورتینگ نو خرید و فروش می شود. بلکه بسیاری از دستگاه های دست دوم هم عرضه می شود. در نتیجه شما با این توضیحات متوجه شدید که چرا بازار این محصول فروش خوبی دارد.

وجود برندهای مختلف هم باعث شده خرید و فروش این محصول رونق خوبی پیدا کند.

علاوه بر کارخانجات، این محصول توسط کشاورزان، و فروشندگان سوپر مارکت ها، هم استفاده می شود. به همین دلیل ورود به بازار این محصول می تواند سود آور باشد.

آشنایی با انواع دستگاه های سورتینگ

آشنایی با انواع دستگاه های سورتینگآشنایی با انواع دستگاه های سورتینگ:

انواع مختلف این محصول برای جدا سازی و بسته بندی مواد غذایی مختلفی استفاده می شود که ما در زیر به تعدادی از این ها اشاره می کنیم:

 • دستگاه سورتینگ حبوبات: این نوع محصول برای جدا سازی و تمیز کردن انواع حبوبات مانند نخود، لوبیا، عدس، انواع بذر ها، و… استفاده می شود.
 • دستگاه سورتینگ زیتون: این نوع کالا در کارخانه های تولید روغن زیتون و ترشی زیتون استفاده می شود. و انواع زیتون ها را در اندازه های یکسان جدا می کند.
 • دستگاه سورتینگ گردو: این محصول هم در کارخانه برای بسته بندی و جدا سازی گردو های با اندازه های یکسان به کار می رود البته برخی از این دستگاه ها هم مغز گردو را جدا می کنند.
 • دستگاه سورتینگ خیار: این نوع دستگاه برای جدا سازی انواع خیار است و خیار را در اندازه های کوچک، بزرگ و متوسط جدا می کند. که در کارخانه های خیار شور مورد استفاده قرار می گیرد.
 • دستگاه سورتینگ خشکبار: برای پاک کردن و بسته بندی انواع خشکبار کاربرد دارد.
 • دستگاه سورتینگ پسته: این دستگاه برای مرتب سازی و جدا کردن مغز پسته استفاده می شود.
 • دستگاه سورتینگ سیب: این کالا هم انواع سیب را بر اساس اندازه های مختلف جدا می کند.
 • دستگاه سورتینگ سیب زمینی: این دستگاه هم انواع سیب زمینی را بر اساس اندازه و سایز جدا می کند. همچنین این دستگاه می تواند تشخیص دهد کدام سیب زمینی خراب است و سیب زمینی ها ی خراب را از سیب زمینی های سالم جدا می کند. برخی از این دستگاه ها هم می توانند سیب زمینی ها را شست و شو دهند.
 • دستگاه سورتینگ مرکبات: برای جدا سازی و تمیز کردن انواع میوه جات، سبزیجات، در باغ های مرکبات و کارخانه جات تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.

عملکرد دستگاه های سورتینگ غلطکی

عملکرد دستگاه های سورتینگ غلطکیاین دستگاه از چند صحفه حامل، چند نوار ضد رنگ فولادی با سرعت ثابت به صورت غلطکی تشکیل شده است که محصولات از کوچک به بزرگ به پایین صحفه سقوط می کنند.

این دستگاه برای مرتب کردن میوه های بیضی مانند انبه، و سبزیجاتی مانند گوجه، سیب زمینی، بر اساس اندازه استفاده می شود. این محصول در باغ میوه، باغ سبزی، سوپر مارکت ها، و کارخانه فرآوری میوه به صورت گسترده استفاده می شود.

لیست قیمت دستگاه های سورتینگ در بازار تهران

لیست قیمت دستگاه های سورتینگ در بازار تهرانلیست قیمت دستگاه های سورتینگ در بازار تهران بر اساس نوع برند، کاربرد، نوع دستگاه، و کیفیت متفاوت است. شما می توانید با مراجعه به مراکز فروش، نمایندگی ها، و فروشگاه های که در سطح شهر تهران وجود دارد و به عرضه این محصول مشغول اند از انواع قیمت ها مطلع شوید.

عواملی که روی قیمت این محصول موثر است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع مواد اولیه و تجهیزات استفاده شده در تولید این محصول
 • تحریم
 • تغییر نرخ دلار
 • کیفیت محصول
 • سود تولید کننده
 • سود دلالان
 • سود واسطه گران
 • هزینه های تولید مانند هزینه خرید مواد اولیه، هزینه نیروی انسانی، هزینه حمل و نقل، هزینه های متفرقه مانند هزینه آب، برق، گاز، و…
 • تقاضا و عرضه: یعنی هر چه تقاضا بیشتر باشد قیمت هم بیشتر می شود. و هر چه تقاضا کمتر شود قیمت هم پایین می آید. بنابرین عرضه و تقاضا با هم رابطه ای مستقیم دارند.
 • با کشش بودن و بی کشش بودن محصول هم روی قیمت تاثیر دارد. منظور از با کشش بودن محصول این است که با تغییر قیمت تقاضا هم تغییر می کند یعنی اگر قیمت افزایش یابد تقاضا کاهش می یابد. اما منظور از بی کشش بودن این است که با تغییر قیمت تقاضا تغییر نمی کند.
 • کارکرد و کاربرد محصول هم روی قیمت موثر است.

شرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشور

شرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشورشرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشور انواع نمونه های محصول را از کارخانه تولید کننده، و شرکت های وارد کننده( برای برندهای خارجی) خریداری می کند و بعد از خرید انواع محصول شروع به فروش عمده و جزیی محصول می کند.

معمولا شرکت های پخش کننده محصول را به صورت عمده عرضه می کنند. اما شرکت پخش کننده این نوع محصول هم به صورت عمده هم به صورت جزیی محصول را می فروشند. چون بیشتر خریداران، این محصول را به صورت جزیی خریداری می کنند و اگر هم کسی محصول را به قصد فروش دوباره خریداری کند باز هم محصول را در تعدادی محدودی خریداری می کند.

این شرکت انواع دستگاه ها را با قیمت درب کارخانه عرضه می کند. حتی برخی از شرکت های پخش کننده هم در کشور هستند که برای تشویق مشتری، فروش بیشتر و تبلیغات شرکت اقدام به عرضه محصول با قیمت کمتری از قیمت کارخانه هم کرده اند.

عرضه سورتینگ غلطکی توسط این شرکت ها هم انجام می شود. اگر شما قصد دارید به بازار خرید و فروش این محصول وارد شوید و یا می خواهید با استفاده از انواع دستگاه های سورتینگ کسب در آمد کنید می توانید به سراغ شرکت پخش کننده این محصول بروید و هر نوع اطلاعاتی که لازم دارید را از این شرکت ها کسب کنید.

به عنوان مثال اگر می خواهید از درآمد سورتینگ برنج مطلع شوید می توانید از شرکت های پخش کننده اطلاعات کاملی را کسب کنید. چون بیشتر این شرکت ها به عنوان مشاوره در نمایندگی ها و مراکز پخش، مشتریان را راهنمایی می کنند.

فروشنده دستگاه های سورتینگ صنعتی

فروشنده دستگاه های سورتینگ صنعتیفروشنده دستگاه های سورتینگ صنعتی انواع کالا را با برند، و قیمت های متفاوتی عرضه می کند تا صنعت گران عزیز کشورمان بتوانند مطابق با نیاز و توان خود محصول را خریداری کنند. فروشنده این نوع دستگاه همانند فروشندگان دیگر محصولات برای جذب مشتری و تبلیغات فروشگاه هر چند وقت یکبار اقدام به عرضه محصول با تخفیف های ویژه می کند.

علاوه بر این، فروشنده سعی می کند محصول خود را مستقیم و بدون واسطه خریداری کند تا در هنگام عرضه محصول بتواند محصول را با قیمت مناسبی به مشتریان عرضه کند.

فروش دستگاه سورتینگ توسط فروشنده آن با اندازه و کارکرد های مختلف انجام می شود. و هر چه دستگاه امکانات آن بیشتر باشد قیمت بالاتری هم دارد.

عرضه اینترنتی انواع دستگاه های سورتینگ

عرضه اینترنتی انواع دستگاه های سورتینگعرضه اینترنتی انواع دستگاه های سورتینگ توسط سایت های فروش معتبر و صاحب نام انجام می شود. این سایت ها انواع محصول را با تصاویر و مشخصات آن ها در معرض دید مشتری گذاشته اند تا مشتری بتواند با دقت فراوان انواع محصول را با مشخصات آن ها مقایسه کند و بعد اقدام به خرید کند.

اگر شما به فروشگاه این محصول در سطح شهر بروید چنین امکانی برای شما وجود ندارد که بتوانید انواع مشخصات کالا را مشاهده کنید و انتخاب شما محدود است. اما در سایت ها ی فروش حق انتخاب بیشتری به مشتری داده می شود.

عرضه اینترنتی کالا برای کسانی که سرمایه کافی برای اجاره یا خرید مغازه ندارند می تواند بهترین فرصت باشد تا با کمترین هزینه محصول خود را بفروشند.

ما می توانیم  با مراجعه به سایت فروش سورتینگ از قیمت فروش سورتینگ هم آگاهی یابیم. خرید سورتینگ میوه هم می توانیم از این سایت ها انجام دهیم.

فروش اینترنتی سورتینگ این فرصت را به مشتری می دهد تا بتواند از دور ترین نقاط کشور محصول خود را به راحتی و با کمترین هزینه خریداری کند. چون بیشتر سایت های فروش محصول را رایگان بدست مشتری می رسانند حتی برخی از این سایت ها هم مبلغ خرید را بعد از این که محصول بدست مشتری رسید دریافت می کنند تا مشتری بتواند بدون هیچ گونه استرس و نگرانی محصول خود را خرید کند.

خریدار دستگاه های سورتینگ ارزان قیمت

خریدار دستگاه های سورتینگ ارزان قیمتخریدار دستگاه های سورتینگ ارزان قیمت اما با کیفیت می تواند به مراکز خرید دستگاه سورتینگ که در برخی از شهر های کشور وجود دارد مراجعه کند و محصول را با قیمت های استثنایی خرید کند.

در این مراکز برای فروش و تبلیغات بیشتر فروشندگان اقدام به عرضه انواع کالا با قیمت های شگفت انگیزی کرده اند. بنابرین شما با خرید از این مکان ها می توانید جزو اولین فردی باشید که محصول را با قیمت باور نکردنی خریده کرده اید. و با این خرید می توانید همه را حیرت زده کنید.

علاوه بر مرکز فروش برای خرید محصول با قیمت ارزان می توان به نمایشگاه های که در برخی از مواقع سال در بعضی از شهر های ایران ایجاد می شود مراجعه کرد. همچنین می توان به بازار این کالا که در شهر های مانند تهران وجود دارد رفت و محصول را با قیمت ارزانی تهیه کرد. چون در بازار این محصول رقابت گسترده است و هر فروشنده برای این که بتواند فروش خود را افزایش دهد اقدام به عرضه محصول با قیمت ارزانی می کند. تا بتواند سود خود را حداکثر کند.

سفارش عمده و جزئی دستگاه سورتینگ

سفارش عمده و جزئی دستگاه سورتینگبرای سفارش عمده و جزیی دستگاه سورتینگ می توان به فروشندگان خاص آن مراجعه کرد. برای خرید عمده این نوع کالا می توان به گروه های زیر مراجعه کرد:

 • تولید کننده
 • نمایندگی
 • مراکز فروش
 • شرکت های بازرگانی

اما برای سفارش جزیی محصول می توان به فروشگاه های این محصول که در سطح شهر وجود دارد مراجعه کرد. هر چند که، گاهی هم دیده می شود که گروه های بالا محصول را به صورت جزیی هم عرضه می کنند.

اگر قصد خرید عمده محصول را دارید فرقی نمی کند به کدام عمده فروش مراجعه کرده اید چون فروش عمده همیشه با قیمت کمتری نسبت به فروش خرده انجام می شود.

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ از تولیدی

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ از تولیدی برای خرید مستقیم دستگاه سورتینگ از تولیدی می توان به صورت حضوری به خود کارخانه مراجعه کرد. اما ممکن است امکان دسترسی به تولید کننده برای همه وجود نداشته باشد. برای حل این مشکل تولید کنندگان راه های مختلفی را پیش روی مشتری قرار داده اند تا بتوانند محصول را بدون واسطه از تولید کننده خریداری کنند. این راه می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • مراجعه به نمایندگی، و مرکز فروش این محصول که در برخی از شهر های ایران وجود دارد.
 • مراجعه به سایت شرکت و خرید اینترنتی محصول

بیشتر خریداران این کالا سعی می کنند محصول را مستقیم خرید کنند تا مبلغ کمتری را صرف خرید کنند. چون خرید مستقیم باعث می شود خریدار دیگر هزینه ای بابت پرداخت دلالان و واسطه گران پرداخت نکند. که این سبب صرفه جویی در بودجه مشتری می شود.

پرفروش ترین برند دستگاه های سورتینگ در سطح کشور

پرفروش ترین برند دستگاه های سورتینگ در سطح کشوربرندهای مختلفی از دستگاه سورتینگ در کشور وجود دارد که بیشتر این برندها هم جزو پر فروش ترین هستند. اما به طور کلی پر فروش ترین برند دستگاه های سورتینگ در سطح کشور باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • محصول کیفیت بالای داشته باشد.
 • از بهترین مواد اولیه و تجهیزات ساخته شده باشد.
 • محصول مطابق با استاندارد های جهانی تولید شده باشد.
 • امکانات و کاربرد های دستگاه زیاد باشد.
 • محصول متنوع باشد.
 • برند کالا جزو برندهای برتر و شناخته شده باشد.
 • یک دستگاه سورتینگ باکیفیت باید هم در بازارهای داخلی هم در بازارهای خارجی مشتریان زیادی را به خود جذب کند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
حمیدرضا طباطبایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106806936

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتنیگ غلطکی ارزان

لیست قیمت دستگاه سورتنیگ غلطکی ارزان

دستگاه سورتنیگ غلطکی ارزان را می توانید به صورت آنلاین و حضوری از طریق فروشندگان …

یک دیدگاه

 1. I absolutely love your site.. Very nice colors & theme. Did you build this amazing site yourself?
  Please reply back as I’m wanting to create my own website and want to
  find out where you got this from or just what the theme is called.
  Many thanks!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام