فروش دستگاه سورتینگ
خانه / دستگاه سورتینگ / عرضه مستقیم دستگاه سورتینگ دست دوم

عرضه مستقیم دستگاه سورتینگ دست دوم

عرضه مستقیم دستگاه سورتینگ دست دوم در بسیاری از نمایندگی های فروش و سایت های اینترنتی با قیمت بسیار مناسب تر از نو آن، انجام می شود.

همه محصولات کشاورزی و به طور کلی محصولات غذایی برای اینکه به صورتی منظم توزیع شوند و با کیفیت بالا در بازارها عرضه شوند، باید به صورت سورت شده و لیبل گذاری باشند.

این کار توسط دستگاه های سورتینگ انجام می شود که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم:

معرفی ویژگی انواع دستگاه سورتینگ

عرضه مستقیم دستگاه سورتینگ دست دوم

سورتینگ در واقع برای درجه بندی و دسته بندی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند همه محصولات را براساس رنگ، اندازه، شکل ظاهری سورت نموده و ضایعات آن ها را از دستگاه خارج کرده و محصولات یکدست و مرتب را به عنوان خروجی تحویل دهد.

در واقع سورتینگ قبل از مرحله بسته بندی انجام می شود و این عمل باعث تشخیص آسان کیفیت محصولات توسط مشتریان شده و توزیع و عرضه منظمی را برای همه محصولات فراهم می نماید.

با سورتینگ محصولات کشاورزی فرآیند بسته بندی آسان شده و حمل و نقل محصولات راحت تر انجام می شود و از طرفی ارزش افزوده بیشتری

عاید کشاورزان می شود.

کاربرد دستگاه های سورتینگ

دستگاه سورتینگ همانطور که گفتیم برای درجه بندی هر نوع محصولی استفاده می شود و می توان از انواع آن موارد زیر را نام برد:

  • میوه
  • گوشت مرغ
  • گوشت قرمز
  • ماهی
  • خرما
  • حبوبات
  • انواع محصولات کشاورزی
    و…

این عمل و به دنبال آن عمل بسته بندی در قطعات و اندازه های دلخواه، باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان و رشد و رونق اقتصادی کارخانجات تولیدی می شود.

عرضه مستقیم دستگاه سورتینگ دست دوم

در برخی موارد کارخانجات تولیدی به دلیل تغییر کاربری و یا خریداری و تجهیز دستگاه های جدید، اقدام به فروش دستگاه های قدیمی می نمایند.

خرید این دستگاه ها می تواند برای شما بسیار سودآور باشد چرا که همان امکانات را با قیمتی بسیار پایین تر از نوع آکبند آن دریافت می نمایید.

دستگاه های دوم در همه نمایندگی های فروش و سایت های اینترنتی معتبر از سوی فروشندگان دستگاه، در دسترس قرار می گیرد و شما می توانید به صورت مستقیم و بی واسطه، دستگاه مورد نظرتان را با قیمتی بسیار پایین خریداری نمایید.

خرید این دستگاه ها برای افرادی که در شروع کار هستند و سرمایه زیادی ندارند می تواند بسیار مفید باشد.

قیمت دستگاه سورتینگ دست دوم

عرضه مستقیم دستگاه سورتینگ دست دوم

قیمت این دستگاه می تواند با توجه به مدت زمان کارکرد دستگاه و سلامت آن متفاوت باشد.سایت های اینترنتی و تماس با فروشندگان می تواند شما را از قیمت های تعیین شده، باخبر سازد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
حمیدرضا طباطبایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106806936

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه سورتینگ | خریدار دستگاه سورتینگ ارزان

انواع دستگاه سورتینگ امروزه یکی از مهم ترین دستگاه ها، در کارخانجات فرآوری و بسته بندی انواع مواد غذایی هستند که به صورت وسیعی در صنایع غذایی از حبوبات گرفته تا

کانال تلگرام