فروش دستگاه سورتینگ
خانه / سورت سیب زمینی / فروش دستگاه سورت کن سیب زمینی | قیمت ماشین آلات سورتینگ

فروش دستگاه سورت کن سیب زمینی | قیمت ماشین آلات سورتینگ

یکی از بخش های مهم در امر خرید و فروش و عرضه میوه ها، سبزی جات، صیفی جات و به طور کلی هر محصول طبیعی، دسته بندی کردن، جدا سازی و سورت کردن آن ها بر اساس درجه کیفی محصول می باشد. این امر در گذشته با استفاده از نیروی انسانی، در مدت زمان طولانی و با زحمت و هزینه زیادی انجام می شد. اما امروزه با روی کار آمدن ماشین آلات سورتینگ این کار تا حد زیادی راحت شده است. برای استعلام قیمت و خرید این تجهیزات می توانید به مراجع فروش دستگاه سورت کن سیب زمینی و سایر میوه جات مراجعه کنید.

فروش دستگاه سورت کن سیب زمینی | قیمت ماشین آلات سورتینگ

شرکت سازنده انواع دستگاه سورتینگ در ایران

شرکت سازنده انواع دستگاه سورتینگ در ایراندر جوامع پیشرفته و کشورهای توسعه یافته، تمامی محصولات کشاورزی و باغی قبل از ورود به بازار های مصرف مردم، در کارخانجات و کارگاه های صنعتی، توسط خط تولید خاصی که مخصوص شستشو دادن و تفکیک کردن آن ها است برده می شوند.

محصولات ابتدا داخل مخازنی با دقت فراوان در داخل آب شسته و تمیز می شوند، سپس وارد مرحله جداسازی می گردند. ماشین آلات صنعتی توسط کانال های بخصوصی آن ها را با توجه به سایز و اندازه و سایر فاکتورها از هم جدا کرده و درجه بندی می نمایند.

سرانجام تمامی تولیداتی که درجه یکسانی دارند داخل یک بسته بندی با هم قرار گرفته و اصطلاحا نمره داده می شوند. این شیوه باعث می شود که عرضه و فروش و قیمت گذاری آن ها خیلی راحت تر، سریع تر و بهتر و مدیریت شده تر انجام گیرد.

همچنین تمامی ضایعات و دور ریزها از محصول جدا شده و یک جنس کامل و تمیز به مشتری ارائه می گردد که کاملا متناسب با بهای پرداخت شده او می باشد و هیچ پرتی نخواهد داشت. به علاوه با این روش می توان محصولات مختلف را بر اساس نوع مصرف آن ها به خوبی جدا سازی کرد و آن دسته که مناسب عرضه مستقیم در بازار های خرید و فروش هستند را تفکیک نمود.

رفته رفته کشاورزان، باغداران و تولید کنندگان ایرانی نیز به فکر استفاده کردن از این دستگاه ها و ماشین آلات افتادند و در مرحله اول اقدام به خرید و واردات آن ها از کشورهایی نظیر چین نمودند.

اما این کار با هزینه بسیار زیاد و سختی های فراوانی صورت می گرفت که هیچ توجیه اقتصادی برای آن ها نداشت. پس تولید کنندگان و صنعت گران کشورمان خود دست به ساخت و تولید انواع دستگاه سورتینگ در شرکت ها و کارخانجات سازنده ایران زدند.

و بدین ترتیب ما توانستیم محصولی کاملا ایرانی، برای تامین نیاز های داخلی کشور به بازار ارائه دهیم که به خوبی قادر است نیازهای مصرف کنندگان را تامین نماید.

عرضه جدیدترین دستگاه های سورتینگ

عرضه جدیدترین دستگاه های سورتینگجدید ترین و پیشرفته ترین مدل های دستگاه های سورتینگ میوه ها و صیفی جات، مطابق با آخرین استاندارد ها و متدهای روز دنیا، توسط مهندسان نخبه ایرانی در مراکز صنعتی ساخته و روانه بازار های خرید و فروش داخل و خارج از کشور می گردند.

این وسایل و تجهیزات علاوه بر اینکه نیاز های داخلی را تامین می کنند، مورد استقبال بسیاری از کشورهای دیگر جهان قرار گرفته و توانسته اند به عرصه صادرات وارد شوند. بدین ترتیب سود و درآمد بسیار خوبی از طریق فروش آن ها نصیب کشور می شود.

تولید و فروش دستگاه سورتینگ باکیفیت در دنیا باعث می شود که خریداران زیادی جذب این صنعت کشور شده و سرمایه های ارزی خود را در مرزهای ما خرج کنند و به علاوه از خارج شدن ارز و سرمایه مردم از کشور با سفارش و خرید دستگاه سورتینگ خارجی نیز جلوگیری می شود.

کسب هر موفقیت در عرصه تولیدات صنعتی ما را یک گام به رشد و پیشرفت اقتصادی نزدیک تر می کند و این نکته مهم ترین مسئله در این دوران تحریم و سختی برای مردم ایران محسوب می شود.

معرفی انواع دستگاه های سورتینگ

معرفی انواع دستگاه های سورتینگدستگاه های سورت و جداسازی محصولات غذایی، در انواع و اقسام مختلفی، متناسب با تمامی محصولات از میوه جات گرفته تا خشکبار تولید و ساخته شده اند. این دستگاه ها با ارائه خدماتی چون شستشو، پاک سازی، جداسازی، بسته بندی و … کمک شایانی به امر تولید مواد غذایی کرده اند. ما در این بخش به معرفی انواع این دستگاه ها و ارائه توضیح مختصری در این باره می پردازیم. با ما همراه باشید.

انواع گوناگون دستگاه های سورتینگ:

عملکرد ماشین سورتینگ میوه و صیفی جات، بر اساس اندازه و قطر آن ها صورت می گیرد و میوه های خراب از سالم جدا می شوند. ماشین سورتینگ آجیل و خشکبار نیز، از طریق لرزش و تکان دادن، دانه های پوک، ریز، گرد و غبار، سنگ و … را از محصول مرغوب جدا می نماید.

در مورد حبوبات، چای و برنج نیز با همین روش و نیز جریان هوا، محصول تمیز و جداسازی می شود و نهایتا درون بسته بندی های مخصوص قرار می گیرد.

لیست قیمت دستگاه سورتینگ در بازار

لیست قیمت دستگاه سورتینگ در بازارماشین آلات سورتینگ محصولات غذایی بر اساس چندین فاکتور در بازر های داخلی و خارجی قیمت گذاری می شوند. به عنوان مثال:

 • ابعاد و اندازه دستگاه ها
 • جنس بدنه  و مواد بکار رفته در ساخت دستگاه
 • مدل دستگاه سورت و موارد مصرف
 • تعداد کانال ها و ظرفیت و میزان عملکرد روزانه
 • شرکت های سازنده دستگاه
 • برند و نام تجاری
 • کشور تولید کننده (داخلی و خارجی)
 • تعداد و حجم خرید و روش سفارش

بر این اساس باید به این نکته اشاره کنیم که نمونه های وارداتی و خارجی این دستگاه ها به دلیل نوسانات و تغییرات قیمت ارز و نیز هزینه های زیاد مربوط به گمرک و واردات بسیار گران تر از محصولات داخلی هستند. با توجه به این که تفاوت چندانی از لحاظ کیفیت و مرغوبیت با هم ندارند پس بهتر و به صرفه تر است که نوع ایرانی را انتخاب کنید تا هم از میزان هزینه های خود بکاهید و هم از صنعت گر داخلی حمایت کنید.

برای اطلاع از آخرین لیست قیمت سورتینگ حبوبات و میوه جات در بازار بهتر است به یکی از شعب شرکت های پخش دستگاه سورتینگ در سراسر کشور مراجعه کنید یا با تلفن های آن ها تماس برقرار سازید.

مهمترین کاربرد های دستگاه های سورتینگ

مهمترین کاربرد های دستگاه های سورتینگدستگاه های سورتینگ کاربرد های بسیار متنوعی دارند. از مهمترین آن ها می توان به شستشو دادن محصولات، زدودن اضافات و آلاینده ها، تفکیک و جداسازی بر اساس اندازه و کیفیت  و بسته بندی اشاره کرد.
به همین دلیل خرید ماشین سورتینگ یک مسئله مهم و ضروری در هر واحد تولیدی و بسته بندی مواد غذایی به شمار می رود. بخصوص که این وسایل انواع بسیار گوناگونی متناسب با تمامی محصولات دارند و از ادویه جات و خشکبار گرفته تا مرکبات، همه را شامل می شوند.

به کمک این وسایل زحمات مربوط به فرآوری و بسته بندی محصولات تا حد زیادی کاهش می یابد و به علاوه از رسیدن هرگونه آسیب به مواد غذایی در حین جداسازی جلوگیری می شود. در ضمن هزینه های مربوط به استخدام نیروی انسانی را نیز کم می کند.

همچنین این دستگاه ها خستگی ناپذیر هستند و بسیار سریع تر و بیش تر از افراد کار می کنند و با بکار گیری آن ها می توان روزانه چند تن محصول را با دقت بسیار بالایی بسته بندی و روانه بازار های خرید و فروش نمود.

برای تهیه کردن سورتینگ مواد غذایی با قیمت مناسب تر  می توانید به نمایندگان اصلی پخش و فروش آن ها در سطح کشور مراجعه کنید. به این ترتیب دستگاه را با قیمت تولیدی خریداری خواهید کرد.

مشخصات دستگاه سورتینگ سیب زمینی

مشخصات دستگاه سورتینگ سیب زمینییک نمونه از ابزار ها و دستگاه های سورتینگ مواد غذایی، ماشین مخصوص سورت سیب زمینی است. این ماشین آلات دانه های سیب زمینی را از روی یک سری غلطک و یا کانال عبور می دهند و آن ها را بر اساس سالم بودن و اندازه و شکل جداسازی می کنند.

اگر قصد اطلاع یافتن از مشخصات و ویژگی های دستگاه های مختلف سورتینگ سیب زمینی را دارید، بهتر است با تولید کنندگان و یا توزیع کنندگان آن ها در این زمینه مشورت نمایید. یا اینکه در مورد این محصولات در بستر فضای مجازی به جستجو بپردازید.

سایت های بسیاری در اینترنت وجود دارند که می توانند شما را با تکنولوژی های بکار رفته در ساخت و نحوه عملکرد این تجهیزات آشنا کنند.

فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه سورتینگ

فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه سورتینگفروشندگان ماشین آلات سورتینگ، انواع مختلف این دستگاه ها را علاوه بر بازار های حقیقی سطح شهرها، در بستر فضای مجازی و دنیای اینترنت نیز عرضه کرده و به فروش می رسانند. این کار با راه اندازی فروشگاه های آنلاین و سایت فروش سورتینگ صورت می گیرد.

این بستر های مجازی بدون تعطیلی و وقفه، در تمامی ساعات شبانه روز و ایام هفته آماده خدمت رسانی به همه مشتریان سطح کشور و یا حتی دنیا هستند. بدین ترتیب شما می توانید بدون هیچ محدودیت زمان یا مکانی، به مشاهده محصولات و ثبت کردن سفارش و خرید از راه دور و به صورت غیر حضوری از آن ها بپردازید.

این روش به دلیل حذف کردن واسطه های فروش و عرضه محصول به شکل مستقیم از نظر اقتصادی نیز به صرفه تر است. زحمات حمل بار نیز به عهده خود شرکت پخش می باشد و شما آن را به راحتی در محل مورد نظر خود تحویل می گیرید.

خریدار دستگاه سورتینگ صنعتی

خریدار دستگاه سورتینگ صنعتیدستگاه های سورتینگ صنعتی و نیمه صنعتی در مدل های مختلفی وجود دارند. این دستگاه ها شامل موارد زیر هستند:

 • دستگاه سورتینگ سیار
 • دستگاه سورتینگ غلطکی
 • دستگاه سورتینگ لیزری

بازار دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک صنعتی به دلیل عملکرد دقیق برنامه ریزی
شده و سرعت انجام کار آن ها بسیار پر رونق و داغ است و این نوع ماشین آلات
طرفداران زیادی در دنیا دارند.

افرادی که متقاضی و خریدار این ماشین های پیشرفته هستند، می توانند به یکی از شعب شرکت های اصلی عرضه سورتینگ غلطکی یا غیره مراجعه نموده و با توجه به حجم مواد تولیدی و بسته بندی روزانه و نوع نیاز خود یک نمونه از آن ها را جهت خرید انتخاب کنند.

فروشنده دستگاه سورتینگ تمام استیل

فروشنده دستگاه سورتینگ تمام استیلمهم ترین فاکتور تعیین کننده کیفیت و مرغوبیت ماشین های سورتینگ، جنس بدنه و نوع مواد بکار رفته در ساخت آن ها است. دستگاه هایی که دارای بدنه ی تمام استیل هستند از جمله بهترین انواع این ماشین آلات محسوب می شوند. چرا که استیل خاصیت ضد زنگ و خوردگی دارد و در تماس دائم با آب و رطوبت هیچ آسیبی نمی بیند.

به علاوه تمیز کردن و شستشوی قسمت های مختلف و قطعات آن ها نیز کار بسیار راحت تری است. خرید سورتینگ میوه ارزان قیمت از شرکت ها و موسسات اصلی عرضه کننده و فروشنده این تجهیزات امکان پذیر است که می تواند به شکل حضوری و یا غیر حضوری صورت گیرد.

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ لیزری

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ لیزریدستگاه سورتینگ لیزری، یک ماشین بسیار مدرن و پیشرفته است که با دارا بودن چشمی الکترونیکی با دقت بسیار زیاد و در مدت زمان خیلی کم محصول را به صورت کامل از هر نوع آلودگی و ضایعات پاکسازی می نماید. این ماشین عملکرد بسیار ساده ای دارد و برای تمیز و سورت کردن انواع حبوبات، برنج، چای، تخمه و … مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به بازار های مصرف و بالاتر بودن میزان فروش محصولات تمیز و بسته بندی شده، استفاده از این وسایل توجیه اقتصادی خوبی برای تولید کنندگان دارد. اگر قصد خرید یک نمونه از این دستگاه ها را دارید، بهتر است به نمایندگی های رسمی و معتبر فروش آن ها مراحعه کنید.

شرکت پخش سورتینگ سیب زمینی در کشور

شرکت پخش سورتینگ سیب زمینی در کشوردستگاهی که برای سورت و جداسازی محصولات باغی مثل مرکبات و یا صیفی جاتی مانند سیب زمینی استفاده می شود، از نوع غلطکی است. این دستگاه ها طوری ساخته شده اند که می توانند محصولات را بر اساس اندازه و قطر آن ها از یکدیگر تفکیک نمایند.

شرکت های پخش کننده ماشین های سورتینگ در کشور، این تجهیزات را مستقیما از کارخانجات تولید کننده و سازنده آن ها در حجم انبوه و با کمترین نرخ ممکن خریداری می کنند، سپس به شکل عمده در سراسر ایران توزیع کرده و در اختیار فروشندگان و یا مصرف کنندگان آن ها قرار می دهند.

سفارش عمده و جزئی انواع دستگاه سورتینگ

سفارش عمده و جزئی انواع دستگاه سورتینگبرای سفارش و خرید انواع دستگاه سورتینگ در حجم عمده و یا جزئی، چند راه وجود دارد. از جمله:

 1. خرید کالا به شکل مستقیم از کارخانه های سازنده آن ها
 2. مراجعه کردن به یکی از دفاتر مراجع اصلی پخش این ماشین ها
 3. مراجعه کردن به فروشگاه های عرضه کننده این دستگاه ها
 4. استفاده از تلفن های تماس مراکز فروش و سفارش از راه دور
 5. بهره گیری از امکان خرید محصول از طریق فروشگاه های آنلاین در بستر فضای مجازی

از هر یک از این راه ها که برای خرید بهره بگیرید، نرخ کالا در حجم عمده از نرخ تکی آن کمتر خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
حمیدرضا طباطبایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106806936

مطلب پیشنهادی

سورت سیب زمینی در کشور

ارزان ترین قیمت سورت سیب زمینی در کشور

سورت سیب زمینی در کشور نام دستگاهی است که انواع سیب زمینی را درجه بندی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام