فروش دستگاه سورتینگ
خانه / سورتینگ سیب زمینی / کارخانه سورتینگ سیب زمینی | تولید ماشین آلات سورتینگ

کارخانه سورتینگ سیب زمینی | تولید ماشین آلات سورتینگ

کارخانه سورتینگ سیب زمینی به کمک دستگاه ها و ماشین آلات مختلف به درجه بندی و دسته بندی محصول سیب زمینی می پردازد. در واقع کلمه سورتینگ به همین معنا یعنی درجه بندی می باشد. انواع محصولات مختلف کشاورزی مانند سیب زمینی، سیب درختی، برنج و سایر محصولات مشابه بر اساس اندازه، شکل ظاهری و اندازه به کمک این دستگاه از هم جدا می شوند. سورتینگ را می توان نوعی بسته بندی و مقدمه ای برای آن به شمار آورد. در بیشتر کشور های پیشرفته به کمک این دستگاه سورتینگ عمل لیبل گذاری و سورت میوه سبب تشخیص آسان کیفیت آن می شود. معمولا در کنار مراکز بزرگ تولید محصولات مختلف کشاورزی بخشی نیز به عمل سورت کردن و درجه بندی میوه و محصولات کشاورزی اختصاص می یابد و این کار روند آماده سازی آن را سرعت می بخشد.

کارخانه سورتینگ سیب زمینی | تولید ماشین آلات سورتینگ

کارخانه تولیدی انواع ماشین آلات سورتینگ

کارخانه تولیدی انواع ماشین آلات سورتینگتولید دستگاه سورتینگ در کارخانجات صنعتی تولید کننده ماشین آلات صنعتی صورت می گیرد. انواع دستگاه سورتینگ مناسب محصولات مختلف به ویژه محصولات کشاورزی مورد استفاده می باشد.
به عنوان مثال یکی از دستگاه هایی که در این حوزه تولید می شود، دستگاه سورتینگ برنج است. به وسیله این دستگاه دانه های برنج از نظر اندازه و سایر مشخصات ظاهری از هم تفکیک می شوند. این عمل باعث جداسازی دانه های درشت برنج از دانه های ریز آن می شود.
انواع ماشین آلات سورتینگ از جهات مختلف با هم تفاوت دارند که برخی از این تفاوت ها مربوط به بخش های زیر می شود:

 • مدل دستگاه، تعداد کانال و ابعاد دستگاه
 • ظرفیت خروجی یا تن در ساعت، میزان ولتاژ، توان دستگاه، فشار باد، میزان مصرف برق، وزن

همان طور که مشاهده می شود نوع دستگاه در زمان خرید از جهات مختلف باید مورد بررسی قرار گیرد تا دستگاهی مناسب با قابلیت مورد نظر خریداری شود.

مرکز خرید سورتینگ سیب زمینی

مرکز خرید سورتینگ سیب زمینیسورتینگ سیب زمینی عملی است که به کمک دستگاه مخصوص موجب جدا سازی انواع سیب زمینی درشت از نوع ریز آن می شود. ضمن این که هر سیب زمینی که از نظر ظاهر مشکل دارد یا پوسیده است نیز با این دستگاه جدا می شود.

در مراکز خرید مدل های مختلفی از این ماشین وجود دارد که باید به نوع و مدل آن توجه کرد. یکی از موارد مهم توجه به ظرفیت دستگاه و توان کاری آن در واحد ساعت است تا پاسخگوی میزان تولیدات سیب زمینی باشد.

به عنوان مثال در صورتی که برداشت محصول به صورت روزانه در حد زیادی باشد باید دستگاه متناسب با میزان برداشت روزانه خریداری شود تا عمل سورت کردن به هنگام و در زمان مناسب انجام شود.

در مراکز خرید ماشین سورتینگ مدل های مختلف آن از جهات گوناگون به مراجعه کنندگان معرفی می شود. به همین سبب می توان با کمک و راهنمائی های کارشناسان فروش به خرید این تجهیزات اقدام کرد.

عملکرد دستگاه سورتینگ سیب زمینی

عملکرد دستگاه سورتینگ سیب زمینیسیب زمینی یکی از محصولات پر مصرف کشاورزی است که تولید زیاد آن برای پاسخگویی به تقاضای مصرف آن می باشد. وجود دستگاه هایی مانند دستگاه سورتینگ سیب زمینی می تواند به روند تولید سرعت بخشیده و این محصول مهم را به موقع و به صورت با کیفیت روانه بازار های فروش نماید.
دستگاه های سورتینگ به صورت نیمه یا تمام اتوماتیک سیب زمینی های خوب و درشت را از انواع دیگر جدا می کنند. این ماشین آلات با انجام مراحل زیر کار آماده سازی محصول را به اتمام رسانده و آن را آماده عرضه به بازار می نمایند:

 • شستشوی سیب زمینی و خاک گیری
 • خشک کردن، سورتینگ و درجه بندی، توزین و بسته بندی

سیب زمینی که به این طریق با این دستگاه جدا می شود معمولا در اندازه های مختلف بوده و قیمت فروش هر کدام از آنها متفاوت خواهد بود.

آشنایی با انواع دستگاه های سورتینگ

آشنایی با انواع دستگاه های سورتینگدستگاه های سورتینگ نوعی ماشین آلات صنعتی هستند که در کارخانجات مختلف به کار گرفته می شوند. مهمترین عمل این ماشین آلات جداسازی انواع مرغوب و با کیفیت یک محصول از انواع نامرغوب و به طور کلی درجه بندی آن می شود.

این عمل باعث افزایش کیفیت کالا، نگهداری و استاندارد سازی شده و به این ترتیب هر کالا بر اساس نوع درجه بندی خود به فروش می رسد. در کشور های پیشرفته عمل سورتینگ یکی از فعالیت هایی است که در کارخانجات انجام می شود و محصولات مختلف کشاورزی به صورت بسته بندی شده به بازار عرضه می شوند.

در ایران این عمل چندان عمومیت ندارد و اکثر افراد خرید فله ای یک محصول را به نوع بسته بندی و درجه بندی شده آن ترجیح می دهند. برای بیشتر محصولات کشاورزی می توان از این تجهیزات استفاده نمود. به طور مثال نمونه محصولات زیر به خوبی توسط این ماشین آلات قابل تفکیک هستند:

بنابراین کاربرد دستگاه سورتینگ محدود به محصولات کشاورزی نمی شود و این وسایل برای انواع مواد گوشتی و پروتیینی نیز کاربرد دارند و این مواد را نیز می توان با این دستگاه از یکدیگر جدا کرد.

بهترین برند دستگاه های سورتینگ در بازار

بهترین برند دستگاه های سورتینگ در بازارهمان طور که به آن اشاره شد، دستگاه سورتینگ در انواع مختلف با قابلیت های متنوع تولید می شوند و دارای طیف قیمتی گوناگون هستند. این تجهیزات از جهات زیر با هم تفاوت دارند:

 • کارخانه و شرکت سازنده
 • تعداد کانال های خروجی
 • ظرفیت دستگاه
 • میزان برق مصرفی
 • گارانتی و خدمات پس از فروش
 • نیمه یا تمام اتومات بودن آن

بهترین برند های تولید کننده آنهایی هستند که با استفاده از دانش روز و به کارگیری آن دستگاه هایی را تولید می کنند که حجم کم اما ظرفیت زیاد داشته باشد و بتواند تا مدت ها به خوبی بدون نقص کار کند.

صاحبان این برند ها دارای کارشناسان فروش و متخصصانی هستند که کار با دستگاه را به خریداران آموزش می دهند تا بتوانند از حداکثر ظرفیت تولیدی آن استفاده نمایند.

قیمت خرید دستگاه سورتینگ درجه یک

قیمت خرید دستگاه سورتینگ درجه یکقیمت دستگاه سورتینگ به کیفیت دستگاه و ظرفیت آن در واحد ساعت بستگی دارد. نرخ این دستگاه رقم ثابتی نیست. این دستگاه های از نظر نوع و قابلیت اجزای مختلفی دارند که هر چه قابلیت آنها افزایش یابد، نرخ آنها نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت.
به عنوان مثال در مورد محصول سیب زمینی دو دستگاه سورتینگ وجود دارد که وزنی و حجمی نامیده می شود. نوع وزنی این وسایل قیمت بیشتری از نوع حجمی آن دارد و به همین دلیل فروش دستگاه حجمی به دلیل قیمت مناسب آن بیشتر است.

البته در انتخاب دستگاه وزنی و حجمی نوع محصول نیز مهم است. مثلا در صورتی که تولید کننده بخواهد محصول مورد نظر را در یک وزن مشخص بسته بندی کند، دستگاه وزنی باید مورد استفاده قرار گیرد. برای محصولاتی مانند کیوی که نیاز به سایز بندی دارند، خرید دستگاه وزنی ضروری است اما برای سیب زمینی لزومی ندارد و نیازی نیست هزینه اضافی بابت خرید پرداخت شود.

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ از تولید کننده

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ از تولید کنندهفروش مستقیم یکی از راهکار هایی است که فروشندگان حرفه ای آن را به منظور فروش بیشتر به کار می برند. این شیوه با ارزش افزوده هم برای فروشنده و هم برای خریدار همراه خواهد بود. در واقع
این ترفند موجب جلب رضایت طرفین معامله خواهد شد.
خط سورتینگ میوه و سایر محصولات را می توان به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری کرد. در این روش فروشندگان می توانند به فروش مستقیم تولیدات خود پرداخته و در کوتاه ترین فاصله زمانی کالای مورد نظر مشتری را تامین کنند.
به کار گیری این روش باعث کاهش قیمت نهایی دستگاه خریداری شده می شود و در نتیجه قیمت آن می تواند تفاوت آشکاری با خرید غیر مستقیم داشته باشد.
فروش سورتینگ میوه و محصولات مختلف کشاورزی به صورت مستقیم راهکاری است که برخی تولید کنندگان به کار می گیرند تا از این طریق بتوانند محصولی با قیمت مناسب به خریداران عرضه نمایند.
سازندگان و تولید کننده این عرصه همچنین از طریق طراحی سایت فروش سورتینگ به معرفی تولیدات جدید و دستگاه هایی با قابلیت های بیشتر پرداخته و امکان خرید اینترنتی را نیز برای متقاضیان فراهم می کنند.

شرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشور

شرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشورشرکت های پخش بخشی از سیستم فروش یک محصول را تشکیل می دهند. این شرکت ها به توزیع و پخش محصولات مختلف مانند دستگاه سورتینگ می پردازند.

در این زمینه اقدامات مختلفی توسط آنها صورت می گیرد تا دستگاه به بخش های مختلف صنعتی و تولید کنندگان مختلف معرفی شود. این کار در واقع نوعی بازاریابی نیز محسوب می شود و سبب خواهد شد تا دستگاه یک تولید کننده به بازار معرفی شود.
کارخانجات مختلف پس از مشاهده کاتالوگ دستگاه ها نوع مناسب را به شرکت پخش سفارش داده و مامور توزیع در مرحله بعد کار پخش و فروش آن را به کارخانه مورد نظر به انجام می رساند. بنابراین این کار طی دو مرحله صورت می گیرد. این مراحل به طور خلاصه عبارتند از:

 • شناخت بازار و نیاز آن از طریق مراجعه به کارخانجات مختلف و معرفی دستگاه به آنها
 • ثبت سفارش خرید و تحویل دستگاه در مرحله بعد

تولید کنندگان این وسایل دارای خدمات متنوعی برای خریداران از جمله آموزش رایگان، در مواردی ارسال رایگان و همچنین خدمات پس از فروش نیز می باشند که این موارد را در هنگام خرید به آنها توضیح می دهند.

سفارش کلی و جزئی انواع دستگاه سورتینگ

سفارش کلی و جزئی انواع دستگاه سورتینگتغییرات سبک زندگی افراد و ظهور تکنولوژی های جدید سبب تنوع نیاز های آنها نیز شده است و این امر سبب بروز برخی فن آوری ها سبب راحتی و آسایش افراد شده است.

دستگاه های سورتینگ نمونه ای از تجهیزاتی هستند که در دنیای پر مشغله امروز می توانند به درجه بندی و متمایز کردن محصولات مختلف کشاورزی اعم از سبزی، میوه، گوشت، و خشکبار بپردازند و کار استفاده از آن را برای مصرف کننده آسان تر سازند. تولید سورتینگ میوه به همین منظور صورت گرفته و این دستگاه توانسته است پاسخگوی نیاز روز افراد به محصولات برتر و با کیفیت باشد.

برای خرید این دستگاه امکان سفارش آن به صورت کلی و عمده و به صورت جزئی وجود دارد. از این رو هر واحد صنعتی با توجه به نیاز و ظرفیت تولیدی خود می تواند به خرید تعداد مورد نظر خود بنماید. در این موارد مشورت با کارشناسان فروش دستگاه می تواند در خرید یک دستگاه مناسب بسیار مثمر ثمر واقع شود.

افرادی که فرصت کافی برای مراجعه حضوری به بازار را ندارند می توانند از طریق آنلاین نیز اقدام به سفارش این اجناس نمایند. در این وب سایت ها مشخصات مدل های مختلف دستگاه سورتینگ میوه و سورتینگ سیب زمینی ارزان قیمت به عنوان نمونه در معرض دید بازدیدکنندگان سایت قرار داده شده است.

فروشنده دستگاه های سورتینگ ارزان قیمت

فروشنده دستگاه های سورتینگ ارزان قیمتماشین آلات و تجهیزات سورتینگ در انواع مختلفی تولید می شوند که هر یک ظرفیت به خصوصی دارند و بر همین اساس با قیمت متفاوتی عرضه می شوند.

فروشندگان این اجناس می توانن نماینده های فروش در شهر های مختلف باشند که از طریق کاتالوگ نمونه تولیدات شرکت را به متقاضیان معرفی می کنند.
فروشندگان همچنین می توانند با مراجعه حضوری به کارخانجات بسته بندی و آماده سازی مواد مختلف به معرفی محصولات تولیدی مرتبط با دستگاه سورتینگ بپردازند و به این ترتیب بازاریابی نموده و فروش بیشتری داشته باشند. نمونه های معرفی شده شامل طیفی از مدل های ارزان قیمت تا گران را شامل می شود که هر کدام مشتری خاص خود را دارد.

فروش سورتینگ میوه، فروش سورتینگ برنج و قیمت سورتینگ برنج از جمله اطلاعات و خدماتی است که این افراد می توانند به خریداران ارائه نمایند.

نمایندگی فروش دستگاه های سورتینگ در ایران

نمایندگی فروش دستگاه های سورتینگ در ایرانشرکت های مختلف سازنده دستگاه سورتینگ از طریق تاسیس دفاتری در شهر های مختلف به فروش تولیدات خود می پردازند. به این ترتیب نمایندگی فروش سورتینگ ممکن است تولیدات یک شرکت خاص یا مجموعه ای از تولیدات چندین شرکت را به فروش برساند.

این مراکز ارائه دهنده خدمات مختلفی همچون خدمات آموزش رایگان کار با دستگاه و خدمات تعمیر هستند و خریدار محصول مورد نظر برای مدت زمان معلومی می تواند از خدمات پس از فروش آن بهره گیرد.
دفاتر فروش در سراسر کشور و نقاط مختلف آن آماده عرضه خدمات متنوع به مراجعه کنندگان می باشند.

ارزان ترین دستگاه های سورتینگ سیب زمینی

ارزان ترین دستگاه های سورتینگ سیب زمینی دستگاه های سورتینگ یکی از تجهیزات بسیار کاربردی در صنایع مختلف می باشند. سیب زمینی نیز یکی از محصولات کشاورزی است که دستگاه های سورتینگ به جدا سازی انواع درشت از ریز آن پرداخته و آن را شستشو داده و خشک می نمایند. در مرحله نهایی نیز بسته بندی آن صورت می گیرد.

محصولی که بدین ترتیب تهیه می شود از کیفیت بالایی برخوردار است و فاقد هر گونه مشکلی می باشد. از این رو خریداران می توانند با اطمینان خاطر به خرید آن بپردازند.
قیمت سورتینگ سیب زمینی شامل طیفی از قیمت های ارزان و گران می شود و هر واحد تولیدی بنا به توان مالی خود می تواند به خرید آن اقدام نماید. با مشاوره با واحد فروش کارخانجات تولید کننده می توان ضمن اطلاع از قیمت خرید سورتینگ در مورد نحوه انتخاب یک دستگاه مناسب نیز راهنمائی های لازم را دریافت نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
حمیدرضا طباطبایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106806936

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی ارزان قیمت

دستگاه سورتینگ سیب زمینی با هدف طبقه بندی صحیح محصولات طراحی شده است. خوشبختانه راه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام