مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه کننده دستگاه سورتنیگ خشکبار

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات دستگاه سورتنیگ خشکبارمرکز فروش دستگاه سورتنیگ خشکبار

امروزه، استفاده از دستگاه سورتنیگ خشکبار در صنایع غذایی کشورمان توسط شرکت‌هایی که در زمینه تولید انواع خشکبار فعال هستند، رواج فراوانی دارد. بالا بردن کیفیت محصولات ارائه شده از طریق جداسازی انواع درشت تر و مرغوب از انواع نامرغوب آن باعث می گردد که عرضه خشکبار، در سطح بالاتری صورت بپذیرد. به همین دلیل کارخانه های ارائه کننده دستگاه سورتنیگ خشکبار در کشورمان با تولید و عرضه دستگاه سورتینگ در حال فعالیت و کمک به پیشرفت صنعت تولید خشکبار هستند.

ارائه کننده دستگاه سورتنیگ خشکبار

خصوصیات دستگاه سورتنیگ خشکبار

خصوصیات دستگاه سورتنیگ خشکبار در صنعت تولید مواد غذایی، به غربال کردن مواد خام و اولیه، از نظر وزن، اندازه و شکل ظاهری سورتینگ گفته می شود. استفاده از این تکنولوژی سبب می گردد که بتوان خشکبار با کیفیت، یکدست و مرغوبی را به بازار عرضه کرد. از خصوصیات سورتنیگ خشکبار می توان به جدا کردن دانه های ریز و کم وزن از دانه های درشت نام برد. همچنین استفاده از این دستگاه های اتوماتیک و کاربردی باعث می گردد که محصولات کپک زده و یا مواد خام اولیه تولید خشکبار که از نظر ظاهری شرایط مناسبی ندارند از چرخه تولید خارج شوند.

این دستگاه می تواند به وسیله اشعه مادون قرمز و تجهیزات لیزری که در آن تعبیه شده با اسکن کردن و تشخیص ورود ضایعات، شاخ و برگ، حشرات و پوست های اضافی در سیستم، آن ها را نیز از چرخه تولید و دسته بندی خشکبار خارج کرده و به عرضه خشکبار مرغوب و یکدست کمک فراوانی نماید. گرچه در بسیاری از مراکز تولید خشکبار، عمل سورتینگ و غربالگری مواد غذایی توسط افراد شاغل در این حرفه و بصورت دستی انجام می شود. دقت و سرعت پایین تر این روش و همچنین بالا بودن هزینه آن در مقایسه با دستگاه های پیشرفته سورتینگ کاملا بارز و مشهود بوده و سبب گردیده که تولید کنندگان موفق خشکبار با استفاده از این دستگاه ها به بالا بردن کیفیت محصولات خود و جلب رضایت مشتریان، به میزان فروش بیشتری نیز دست پیدا کنند.

مرکز فروش دستگاه سورتنیگ خشکبار

مرکز فروش دستگاه سورتنیگ خشکبار مرکز فروش دستگاه سورتنیگ خشکبار در کشورمان با ارائه انواع مدل های پیشرفته، اتومات و نیمه اتومات تولید شده در کشورمان و یا با عرضه دستگاه های سورتینگ وارداتی و ساخته شده در دیگر کشورهای دنیا توانسته نیازهای تولید کنندگان خشکبار در ایران را برای خرید این دستگاه ها برطرف کند. قیمت های مناسب و ارائه خدمات پشتیبانی، گارانتی و تعویض توسط این مراکز فروش باعث شده که خریداران این محصولات با اطمینان خاطر، نسبت به خرید آنها از سایت معتبر فعال در زمینه عرضه دستگاه سورتینگ اقدام نمایند.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *