مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش دستگاه سورتینگ لیزری برنج

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات دستگاه سورتینگ لیزریفروشنده دستگاه سورتینگ لیزری برنج

امروزه بازارهای فروش زیادی در زمینه فروش انواع دستگاه سورتینگ مواد غذایی از جمله برنج در حال فعالیت هستند که از جمله آن ها می توان به دستگاه سورتینگ لیزری برنج اشاره نمود که دارای خواص منحصر به فرد و نیز کاربرد فراوان می باشد.

این نوع دستگاه جهت جداسازی ضایعات برنج و پاکسازی آن توسط شرکت های تولید کننده و تامین کننده به بازار عرضه می شوند که با کیفیت عالی و نیز قیمت مناسب به روش مستقیم و نیز با حذف دلالان امکان پذیر می باشد.

بازار فروش دستگاه سورتینگ لیزری برنج

مشخصات دستگاه سورتینگ لیزری

مشخصات دستگاه سورتینگ لیزری

دستگاه سورتینگ لیزری یکی از انواع دستگاه های سورتینگ پیشرفته در دنیا به حساب می آید که دارای خواص و اهمیت زیادی بوده که از مشخصات سورتینگ لیزری این است که این دستگاه دارای یک چشم بسیار قوی است و با کارایی فوق العاده که دارد می تواند محصول برنج را در کمترین زمان ممکن به صورت کامل آنالیز کند.

سپس بعد از مرحله آنالیز کردن برنج نوبت به جدا کردن ضایعات محصول به صورت کامل می باشد و نیز بعد از این مرحله آن را در سبد اصلی محصول قرار داده و محصول برنج به طور یکدست و یکنواخت در کمترین زمان ممکن بدست می آید.

در مرحله پایانی نیز محصول برنج را در بسته بندی های متنوع غذایی قرار داده که با بهترین کیفیت و نیز مناسب ترین قیمت در بازار عرضه شده که به روش فله ای و نیز در بسته بندی کیسه ای به صورت کیسه های 5 و 10 کیلویی در بازار عرضه می شوند که دارای مشتریان زیادی هستند.

از دیگر مزایا و مشخصات سورتینگ لیزری برنج این است که سبب می شود کارایی ظاهری برنج افزایش یابد، باعث بهبود ایمنی برنج با حذف مواد خارجی مثل سنگ، شیشه، پلاستیک می شود، جدا کردن دانه های برنج خالص از ناخالص، و دیگر موارد می باشند که بسیار حائز اهمیت می باشند.

ضمنا این نوع دستگاه با مشخصات فنی و نیز دارای قطعات مهم و اصل می باشد که مطابق با استانداردهای روز دنیا و کاملا بهداشتی و در تولید آن از مواد اولیه مرغوب استفاده شده که در استفاده از سورت بندی محصولات غذایی از جمله سورت بندی برنج بسیار حائز اهمیت می باشد.

فروشنده دستگاه سورتینگ لیزری برنج

فروشنده دستگاه سورتینگ لیزری برنج

با توجه به این که ایران به عنوان بزرگترین کشور تولید کننده برنج در انواع گوناگون با انواع برندهای متفاوت می باشد سعی در تولید این گونه از دستگاه نموده که دارای مشتریان زیاد و نیز در نوع خود بسیار پراهمیت می باشد.

همچنین فروشنده دستگاه سورتینگ لیزری برنج سعی می کند با استفاده از تجربیات خود در زمینه فروش این نوع دستگاه با ارزش آن را به خریداران معرفی نماید که دارای کیفیت بسیار عالی و نیز قیمت مناسب بوده و همچنین خرید به روش مستقیم وبدون واسطه انجام می گیرد که خرید به این روش ارزان تر و نیز برای فروشنده دارای سود فراوان می باشد.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *