مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش دستگاه سورت لیزری

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژِگی های دستگاه سورت لیزریتولید کننده دستگاه سورت لیزری

در گذشته کشاورزی مختص به یک منطقه بود و هر بخش کوچکی از کشور محصول کشاورزی و هم چنین مصرف محصول منحصر به منطقه ی خود را داشت اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و  فروش محصولات در تناژ بالا به دیگر مناطق  کشور،کشاورزی سنتی و طریقه ی بسته بندی و فروش گذشته دیگر جواب گوی بازار نیست.
از همین رو امروزه به منظور سلامت بیشتر محصولات کشاورزی و قیمت گذاری محصولات بر اساس سلامت و درجه ی کیفی کالا، از ابزار آلات صنعتی متناسب با روز برای دسته بندی و جدا سازی محصولات کشاورزی استفاده می شود. 
یکی از مهم ترین ابزارآلات صنعتی در حیطه ی دسته بندی و جداسازی محصولات، دستگاه سورت لیزری می باشد. بازار فروش دستگاه سورت لیزری

ویژِگی های دستگاه سورت لیزری

ویژِگی های دستگاه سورت لیزری دستگاه سورت یا سورتینگ لیزری یکی از مدل های دستگاه های سورتینگ است که می تواند محصولات را بر اساس وزن، حجم، شکل و رنگ محصولات از یکدیگر جدا کند و با استفاده از خروجی های تعبیه شده در مسیر های نوار نقاله، هر درجه کیفی مورد نظر از کالا را به صورت بسیار دقیق از دیگر درجات کیفی جدا کند. 
مشخصات و ویژِگی های سورت لیزری از این جهت برای ما بسیار اهمیت دارد که در مدل های مشابه نظیر دستگاه سورت وزنی یا دستگاه سورت حجمی ما نه تنها شاهد امکاناتی نظیر دسته بندی محصولات بر اساس رنگ و شکل محصولات نیستیم که حتی نمونه های دیگر دستگاه سورت در دقت و راندمان کاری نیز بسیار عقب تر از دستگاه سورت لیزری هستند. 

دستگاه سورت لیزری بر اساس چشمی های بسیار دقیق خود کار دسته بندی محصولات مختلف غذایی و کشاورزی را انجام می دهد و شما این امکان را دارید که با کاهش یا افزایش حساسیت در این تشخیص دهنده ها، سرعت و کیفیت سورتینگ را نسبت به نوع محصول خود افزایش یا کاهش دهید. این ویژگی سبب می شود که شما بتوانید کالای خود را در درجه بندی های متخلف کیفی و ظاهری وارد مرحله ی بسته بندی کنید. 

هم چنین در بعضی از مدل های دستگاه سورت لیزری می توان با نصب و اجرای سیستم بسته بندی بر روی دستگاه سورت به راحتی کار بسته بندی را نیز به صورت اتوماتیک و پیوسته انجام داد. 

تولید کننده دستگاه سورت لیزری

تولید کننده دستگاه سورت لیزری با توجه و اتکا به دانش و مهارت مهندسین ایرانی و علم نوین جهانی، تولید کننده های ابزار آلات صنعتی در ایران اقدام به تولید دستگاه سورت لیزری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کرده اند.
فروشگاه ما نیز با حذف واسطه ها امکان خرید مستقیم و بدون واسطه دستگاه سورت لیزری متناسب با حیطه فعالیت مصرف کنندگان را از این تولیدی ها برای شما فراهم کرده است. 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و ارتباط با کارشناسان متخصص فروشگاه ما، از طریق قسمت ارتباط با ما اقدام نمایید. 

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *