مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بورس فروش سورتینگ نخود

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات فنی سورتینگ نخودعرضه کننده سورتینگ نخود

بورس فروش سورتینگ نخود در تهران و شهرستان ها برقرار است. در این بورس انواع سورتینگ نخود و حبوبات دیگر به فروش می رسد. فروش به صورت اینترنتی و یا حضوری انجام می پذیرد. فروش اینترنتی برای کسانی که فاصله ی طولانی تا مراکز فروش دارند و وقت و هزینه ی کافی برای رفتن به این مراکز را ندارند باصرفه است.

سورتینگ نمونه های متعددی دارد از جمله نمونه ی الکترونیکی و یا مکانیکی و لیزری آن که با قدرت زیاد انواع سنگ ها را از نخود جدا می سازد. 

بورس فروش سورتینگ نخود

مشخصات فنی سورتینگ نخود

مشخصات فنی سورتینگ نخود مشخصات فنی سورتینگ نخود به شما کمک خواهد کرد که محصولی را که مطابق بر نیاز شماست خریداری کنید. خریداران این دستگاه هم شرکت های صنایع غذایی و تولیدی می باشند.  سورتینگ دستگاهی است به صورت های مختلف در بازار موجود می باشد. این دستگاه  برای  جدا سازی  سنگ و کلوخ از نخود مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع فعالیت آن پاک کردن نخود از هر گونه آلودگی است. این دستگاه به اسم بوجاری هم نامیده می شود. 

سورتینگ و یا بوجاری به صورت الکترونیکی و یا مکانیکی کار می کند و نمونه ی لیزری آن هم قدرت بیشتری دارد و صنایع بزرگ تولیدی از جمله خریداران این محصولات می باشند. 

عرضه کننده سورتینگ نخود

عرضه کننده سورتینگ نخود عرضه کننده سورتینگ نخود به صورت اینترنتی و یا حضوری در تهران و شهرستان ها فعال می باشد. عرضه سورتینگ نخود به صورت اینترنتی برای کسانی که فاصله ی طولانی تا مراکز فروش دارند و همچنین وقت و هزینه ی کافی برای رفتن به این مراکز را ندارند مناسب است. در فروش اینترنتی بر روی محصولات تخفیف های ویژه وضع می شود. خریداران این محصولات هم مغازه داران و فروشگاه ها می باشند که این محصول را به صورت عمده ای و با قیمت پایین خریداری و به صورت جزئی و گران تر می فروشند. 

شرکت های صنعتی تولیدی هم از جمله خریداران می باشند. خرید سورتینگ به مشتری بستگی دارد سورتینگ های 6000 تا 7000 تایی برای پاک کردن نخود فراوان و دستگاه های کوچک برای کارگاه های کوچک خریداری می شوند. کیفیت بالا و قیمت پایین نه تنها مشتریان داخلی را بلکه از دیگر کشورها هم مشتریان زیادی را جذب کرده است.

صادرات این محصول به کشورهای همسایه و حومه ی خلیج فارس و دریای عمان انجام می پذیرد. شرکت های بازرگانی از جمله صادر کنندگان این محصول می باشند که محصولی را که در داخل ایران تولید می شوند را به خارج از کشور صادر و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل ایران وارد می کنند. 

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *