مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده دستگاه سورتینگ برنج

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه عملکرد دستگاه سورتینگ برنجفروش مستقیم دستگاه سورتینگ برنج

حتماً تا به حال برنج بسته بندی شده را از فروشگاه های عرضه کننده این محصول یا سوپر مارکت ‌ها خریداری نموده اید. این برنج ها دارای دانه های یکنواخت و فاقد هرگونه مواد زائد هستند که توسط دستگاه سورتینگ برنج از هرگونه مواد زائد پاک سازی شده است. تولید کننده دستگاه سورتینگ برنج عرضه کننده این دستگاه به بازار می باشد آیا می دانید چگونه می توان با تولید کننده آن ارتباط برقرار کرد؟

تولید کننده دستگاه سورتینگ برنج

نحوه عملکرد دستگاه سورتینگ برنج

نحوه عملکرد دستگاه سورتینگ برنج یکی از مسائلی که در فروش برنج از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است جدا سازی و پاکسازی آن از هرگونه ضایعات و دانه های شکسته می باشد. برنج از جمله مواد غذایی بسیار پر مصرف بوده که با توجه به اندازه دانه آن قیمت آن متغیر خواهد بود. دانه های شکسته وجود ضایعات در برنج باعث کاهش قیمت آن می‌شوند و برای تهیه یک محصول یک دست از برنج لازم است آن را با استفاده از دستگاه ‌های سورتینگ تفکیک نمود.

دانه برنج بسیار ریز بوده و بنابراین امکان تفکیک مکانیکی آن وجود ندارد و به همین دلیل باید از دستگاه های پیشرفته لیزی در سطح صنعتی برای پاک سازی و سورتینگ برنج استفاده شود.

عملکرد دستگاه سورتینگ برنج به این شکل است که برنج در داخل مخزن این دستگاه ریخته شده و سپس به صورت دانه‌ای از کانال‌های مختلف وارد بخش دوربین لیزری این دستگاه می شود. به وسیله این دوربین کیفیت برنج تجزیه و تحلیل شده و لزوم یا عدم لزوم حذف آن به دستگاه پردازنده اعلام می شود و در مرحله بعدی به وسیله یک ابزار الکترونیکی دانه های برنج شکسته و ضایعات از برنج می گردد و هر کدام در مخزن مشخصی قرار می گیرند.

برنج های سالم و با کیفیت توسط دستگاه های دارای سیستم بسته بندی می توانند در بسته های با وزن های مشخص قرار گرفته یا این که به صورت فله ای به فروش برسند.

فروش مستقیم دستگاه سورتینگ برنج

فروش مستقیم دستگاه سورتینگ برنج

کسانی که قصد دارند در زمینه سورتینگ برنج شروع به کار نمایند لازم است که دستگاه سورتینگ برنج را خریداری کنند تا بتوانند محصولی تمیز و بازار پسند را به بازار ارائه کنند و برند تجاری خود را هر چه زودتر توسعه دهند.

فروش دستگاه سورتینگ مذکور به طور مستقیم و بدون واسطه بوده و موجب می‌شود که به علت حذف واسطه ها بتوانید آن را با قیمت ارزان تری خریداری نمایید.

برای خرید این دستگاه می توانید با تولیدکننده آن تماس بگیرید و سفارش تعداد دستگاه مورد نظر خود را اعلام کنید تا تولید کننده آن را به آدرس شما ارسال کند.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *