مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ویژه خط فراوری پسته لیزری

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات ویژه خط فراوری پسته لیزریپخش مستقیم خط فراوری پسته لیزری

در گذشته انجام فراوری پسته از جمله پوست کندن، خشک نمودن و حتی خندان کردن پسته‌ها به صورت سنتی و دستی صورت می‌پذیرفت اما امروزه با توجه به افزایش تقاضا و پیشرفت تکنولوژی نه تنها انجام فراوری به صورت سنتی مرقوم به صرفه نیست بلکه نمی‌توان به این صورت پاسخگوی حجم نیاز بازار مصرف شد.
از این رو با ظهور دستگاه‌های فراوری پیشرفته تولید کنندگان به سمت خرید ویژه خط فراوری پسته روی آوردند که خط فراوری پسته لیزری از جمله آنها می‌باشد.
خرید ویژه خط فراوری پسته لیزری

خصوصیات ویژه خط فراوری پسته لیزری

خصوصیات ویژه خط فراوری پسته لیزری فراوری پسته به روش سنتی معایب زیادی داشت که باعث افت کیفیت محصول نهایی می‌شد ولی امروزه با توجه به روی کار آمدن دستگاه‌های پیشرفته فراوری پسته و دیگر خشکبار، محصولات نهایی عاری از هرگونه عیوب ظاهری و کیفی می‌باشند که حاصل از خصوصیات بارز دستگاه‌های فراوری پسته لیزری می‌باشد.
از خصوصیات ویژه خط فراوری پسته لیزری دقت بالای این دستگاه‌ها در انجام عملیات مربوطه می‌باشد به طور مثال این دستگاه‌ها در هنگام جدا سازی ضایعات و محصولات بی‌کیفیت نهایت دقت را دارند و هیچ گونه خطایی از خود نشان نمی‌دهند. این دستگاه‌ها بر اساس داده‌هایی مانند اندازه، وزن، رنگ قادر هستند تمامی محصولات بی‌کیفیت مانند محصولات کرم خورده، فاسد و همینطور ضایعاتی مانند سنگ و غیره را از بین محصولات دیگر جدا نمایند.
همچنین خطوط فراوری پسته لیزری قادر هستند تا محصولات را درجه بندی نمایند و محصولات درجه دو و سه را به طور جداگانه به مخزن‌های مربوطه انتقال دهند.
این دستگاه‌ها می‌توانند بدون آسیب رساندن به محصولات پوست آنان را جدا نمایند و در صورت نیاز محصول را شستشو داده و خشک نمایند سپس نسبت به مغز نمودن آنها اقدام کنند و در نهایت و در صورت لزوم مغزها را تفت دهند.
این دستگاه‌ها به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می‌شوند تا کشاورزان و یا کارخانه‌های فراوری بر اساس نیاز خود اقدام به خرید دستگاه نمایند.

پخش مستقیم خط فراوری پسته لیزری

پخش مستقیم خط فراوری پسته لیزری پخش خط فراوری انواع مغزها به طور مستقیم در این سایت انجام می‌گردد، خریداران این گونه از محصولات ائم از کشاورزان، کارخانه جات فراوری و یا صادر کنندگان انواع خط فراوری پسته می‌توانند خرید‌های خود را به طور مستقیم از همین سایت با قیمت‌های مناسب و مقرون به صرف خریداری نمایند. کارشناسان این سایت آمادگی لازم را دارند تا مشاوره‌های لازم را برای انتخاب نوع مناسب دستگاه‌های فرآوری پسته و مغزها به خریداران ارائه نمایند تا خریدی مناسب با نیاز و همخوان جهت مقدار تولید و نوع محصولات تولیدی انجام گیرد چرا که در بعضی مواقع نیاز به خرید تمامی امکانات یک دستگاه خط فراروی نمی‌باشد.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *