مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سازندگان دستگاه سورت لیزری

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات فنی دستگاه سورت لیزریراهنمای خرید دستگاه سورت لیزری

ساخت دستگاه سورت لیزری در رده کار های اصلی ما قرار دارد و به این صورت، سازندگی های استانداردی را از این بابت به راه انداخته ایم. ما با ایجاد نمونه هایی جدید جایگاهی پر رنگ در تامین احتیاجات و شکوفایی اقتصادی کشور ایفا نمودیم. به این ترتیب در هر حالی آماده دریافت سفارشات از جانب خریداران محترم در سطح کشور هستیم. از این رو به طور مکرر بر میزان تولیدات ناب و درجه یک خود می افزاییم.

سازندگان دستگاه سورت لیزری

مشخصات فنی دستگاه سورت لیزری

مشخصات فنی دستگاه سورت لیزری پیشرفته ترین تجهیزاتی که برای جداسازی حبوبات یا غلات خوراکی دیگر به کار می آیند همین ساخته های لیزری هستند. این تولیدات در جامعه صنعتی امروز جایگاه فعال تری را دارند چون نیاز های بسیاری را رفع می کنند. از این رو برای تفکیک گداری باید نام آن ها را اولویت قرار دهیم. بد نیست که در این رابطه با مشخصات دستگاه سورت نیز کمی آشنا تر شوید. به عنوان مثال :

  1. ولتاژ مورد نیاز : میزان برقی که در اختیار این سیستم قرار می گیرد تا کارایی بهتری از آن نمود پیدا کند چیزی در حدود، ۳۸۰ ولت است. در واقع این محصول مصرفی با قدرت ۳ فاز کار می کند و قادر است در بازه زمانی معین، با مصرف انرژی مطلوب بازدهی امر را تا حد زیادی بالا برده و افزایش دهد. این حد نصاب از ولتاژ مورد احتیاج در مقایاسی نرمال قرار دارد و مصرف بهینه ای را در کارخانجات از انرژی انجام می دهد. پس می توان با تکیه بر آن ها صرفه جویی خوبی را از مصرف برق کرد.
  2. قیمت نهایی : بسته به این که اندازه دستگاه در چه مقادیری باشد این نرخ ها متغیر می شوند. از این رو است که همواره فرصتی دارید تا این وسایل را در قیمت هایی به صرفه به دست آورید. 
  3. حجم و ابعاد : عموما متداول ترین نمونه ها با اندازه هایی در رنج ۳۰۰×۲۰۰× ۲۷۰ طبقه بندی شده اند. این پارامتر ها سبب می شوند تا حد معینی از فضا های مراکز تولیدی را اشغال نمایند.
  4. سطح کیفی : چون این ساخته ها آزمون های زیادی را برای اعتبار سنجی پشت سر گذاشته اند پس کاملا از لحاظ کیفی، استاندارد بوده و هزینه های را از بابت تعمیرات به دنبال نخواهند داشت. پس یقین کامل به کیفیت مرغوب آن ها داشته باشید.

مواردی که به تفصیل بیان شدند پاره ای از خصوصیات فنی این ماشین آلات به حساب می آیند. با دانستن آن ها می توانید تا حد زیادی به اطلاعات تخصصی خود در این زمینه اضافه نمایید.

راهنمای خرید دستگاه سورت لیزری

راهنمای خرید دستگاه سورت لیزری در راهنمای خرید سورت لیزری توجه به نکات زیر الزامی است :

  1. توجه به جنس بدنه
  2. ظرفیت دستگاه
  3. دقت در آپشن های دیگر مثل توان خروجی
حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *