مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سورتینگ برنج در تھران | فروشنده انواع دستگاه سورتینگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت های سازنده انواع دستگاه سورتینگمرکز خرید بهترین دستگاه های سورتینگخرید مستقیم سورتینگ از تولید کنندهمعرفی انواع مختلف دستگاه سورتینگآخرین قیمت روز دستگاه سورتینگفروشگاه اینترنتی انواع سورتینگ صنعتیفروشنده بهترین سورتینگ برنج در کشورخریدار سورتینگ خشکبار ارزان قیمتپرفروش ترین برند دستگاه های سورتینگاهمیت استفاده از انواع دستگاه سورتینگنمایندگی فروش سورتینگ های تمام استیلسفارش عمده و جزئی انواع دستگاه سورتینگ

سورتینگ برنج در تھران به کمک دستگاه ها و ماشین آلات خاص آن صورت می گیرد. این دستگاه ها به جداسازی انواع برنج از نظر اندازه پرداخته و جدا کننده برنج مرغوب از ضایعات برنج می باشد. این عملیات با ارزش افزوده زیادی همراه است و باعث قیمت گذاری اشکال مختلف یک محصول از نظر کیفیت خواهد شد. انبار داری و نگهداری برنج در در دراز مدت باعث تغییر رنگ برنج می شود که این ماشین آلات کار جدا کردن این برنج ها خالدار و تغییر رنگ یافته را آسان می سازند. به این ترتیب محصولی به دست خریدار نهایی می رسد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

سورتینگ برنج در تھران | فروشنده انواع دستگاه سورتینگ

شرکت های سازنده انواع دستگاه سورتینگ

شرکت های سازنده انواع دستگاه سورتینگ

کلمه سورتینگ یعنی درجه بندی و به عمل سورتینگ به دسته بندی انواع محصولات مختلف کشاورزی
مانند سیب زمینی، سیب درختی، برنج و سایر محصولات مشابه بر اساس اندازه، شکل ظاهری
و اندازه اطلاق می شود.

عده ای نیز سورتینگ را نوعی بسته بندیو مقدمه ای برای عرضه محصول به بازار به شمار می آورند. این تجهیزات قادر به انجام لیبل گذاری و سورت محصولات مختلف نیز می باشند و برخی از آنها معمولا در
کنار مراکز بزرگ تولید محصولات کشاورزی نصب می شوند تا روند آماده سازی آن را سرعت و سهولت ببخشند.

شرکت های سازنده این محصول هم شرکت های داخلی هستند و هم شرکت های خارجی که در بازار می توان هر مدل را خریداری کرد. خرید دستگاه سورتینگ از این شرکت ها تابع قوانین شرکت بوده و هر یک از مزایا و خدمات خاص خود بهره مند است. اما یک سری خدمات توسط بیشتر شرکت ها ارائه می شود و بین آنها عمومیت دارد که عبارتند از:

 • خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه
 • ارائه آموزش کار با دستگاه به صورت رایگان 
 • ارائه خدمات ارسال و نصب 
 • ارائه خدمات مشاوره جهت خرید انواع دستگاه سورتینگ مناسب از جهت قیمت و کیفیت

خدمات ذکر شده در بین اکثر مراکز فروش و شرکت های تولید کننده عمومیت دارد و البته در برخی مراحل جزئی نیز متفاوت است.

مرکز خرید بهترین دستگاه های سورتینگ

مرکز خرید بهترین دستگاه های سورتینگ

انواع سورتینگ موجب جدا سازی انواع مرغوب از نامرغوب آن می شود. نمونه ای از این تجهیزات دستگاه سورتینگ میوه است که ضمن این که جدا کننده انواع با کیفیت و درجه یک می باشد، هر کدام را نیز که از
نظر ظاهر مشکل دارد یا پوسیده است به عنوان ضایعات جدا می کند

در مراکز خرید مدل های مختلفی از این ماشین وجود دارد که باید با توجه به نوع و مدل انتخاب شوند. یکی از موارد مهم در هنگام خرید، توجه به ظرفیت دستگاه و توان کاری آن در واحد ساعت است تا پاسخگوی میزان تولید و برداشت محصول باشد.

به عنوان مثال در صورتی که برداشت محصول به صورت روزانه در تناژ های بالا صورت گیرد، باید دستگاه متناسب با میزان برداشت روزانه خریداری شود تا عمل سورت کردن به هنگام و در زمان مناسب انجام شود و افزون بر این آسیبی نیز به دستگاه وارد نشود.

در مراکز خرید ماشین سورتینگ مدل های مختلف آن از جهات
گوناگون با کاربرد های متفاوت برای محصولات مختلف به مراجعه کنندگان معرفی می شود. از نمونه این دستگاه ها می توان موارد زیر را برشمرد:

به همین سبب می توان با کمک و راهنمائی کارشناسان فروش در مراکز خرید به خرید این تجهیزات پرداخت.

خرید مستقیم سورتینگ از تولید کننده

خرید مستقیم سورتینگ از تولید کنندهاستفاده و به کارگیری دستگاه های سورتینگ دارای مزایای بسیاری است که از جمله به مزایای دستگاه سورتینگ سیب می توان اشاره نمود:

 • افزایش سرعت بسته بندی
 • جدا کردن انواع سیب از نظر اندازه و کیفیت و جدا نمودن اقلام پوسیده از آن
 • عرضه قیمت سیب درجه یک جدا شده به این وسیله در بازار
 • افزایش مشتری و بازار پسندی کالا به ویژه در سطح بازار های بین المللی

تولید کنندگان سورتینگ از طریق درج آگهی در روزنامه ها و سایر جراید کثیر الانتشار یا شبکه های اجتماعی مجازی به فروش تولیدات خود می پردازند. بنابراین با فراهم آوردن امکان خرید مستقیم می توان این وسایل را با قیمتی کمتر از نرخ بازار تهیه کرد.
خریدار دستگاه سورتینگ که به طور مستقیم به خرید می پردازد می تواند به این ترتیب با پرداخت هزینه کمتر در هزینه های کلی سورتینگ و بسته بندی یک کالای مشخص صرفه جویی نموده و آن را برای سایر هزینه های ضروری در نظر گیرد.

معرفی انواع مختلف دستگاه سورتینگ

معرفی انواع مختلف دستگاه سورتینگتنوع تولیدات و محصولات مختلف سبب تنوع تولید در دستگاه های سورت شده است. به همین دلیل برای محصولات مختلف دستگاه هایی مختص ویژگی های همان محصول طراحی و تولید می شود. از جمله برخی از این دستگاه ها می توان به نمونه های زیر اشاره نمود:

همان طور که ملاحظه می شود، سورتر ها در انواع متنوع و مختلفی برای محصولات مختلف تولید می شوند. به جز نوع محصول نوع دستگاه ها نیز از جهات مختلفی با هم تفاوت دارند که برخی از این تفاوت ها شامل موارد زیر می شوند:

 • شرکت سازنده
 • تعداد کانال های دستگاه از یک تا هفت
 • جنس بدنه و طول عمر مفید دستگاه
 • مدت زمان خدمات پس از فروش و گارانتی
 • میزان برق مصرفی و ظرفیت 

تولید دستگاه سورتینگ بر طبق نوع محصول و ظرفیت های مختلف صورت می گیرد و بر همین اساس در یک مدل عرضه نمی شوند.

آخرین قیمت روز دستگاه سورتینگ

آخرین قیمت روز دستگاه سورتینگقیمت روز دستگاه سورت و آخرین قیمت آن را می توان از فروشگاه های معتبر یا نمایندگی های فروش استعلام نمود. دستگاه سورتینگ به دلیل تنوع تولید و مدل قیمت ثابتی ندارد و هر مدل آن قیمت خاص خود را دارد. هر چه امکانات و قابلیت های دستگاه افزایش یابد، قیمت نهایی این کالا نیز با افزایش روبه رو خواهد شد.
علاوه بر این این تجهیزات تولید برند ها و شرکت های مختلفی هستند که برخی از آنها به دلیل کیفیت بالا و مدت زمان گارانتی قابل توجه و طولانی مدت دارای قیمت بیشتری می باشند. از این رو هر افرادی که قصد خرید چنین تجهیزاتی را دارند باید با توجه به بودجه در اختیار خود به خرید این وسیله اقدام کنند.
از طریق سایت های فروش اینترنتی و وب سایت های تخصصی نیز که به فروش این اقلام می پردازند نیز می توان آخرین قیمت روز را به دست آورد. البته برخی نوسانات بازار ممکن است منجر به عدم ثبت آخرین قیمت دستگاه شود و به این منظور شماره هایی در سایت برای دریافت اطلاعات مربوط به قیمت درج می شود.

فروشگاه اینترنتی انواع سورتینگ صنعتی

فروشگاه اینترنتی انواع سورتینگ صنعتیسورتینگ های صنعتی در مراکز بزرگ و کارخانجات عظیم تولید کننده به کار می روند. فروش اینترنتی سورتینگ صنعتی در اینترنت و از طریق سایت های معتبر آن صورت می گیرد. در این مدل فروش مشخصات کالا و توضیحات مختصری در مورد ویژگی ها و مشخصات فنی آن ارائه می شود. ضمن این که قیمت و تصویر دستگاه نیز برای کاربران سایت قابل مشاهده است. به طور کلی فروشگاه های اینترنتی با ارائه اطلاعات زیر اقدام به معرفی و فروش تجهیزات فوق می نمایند:

 • مشخصات شرکت سازنده
 • بیان مشخصات فنی دستگاه مانند اجزای آن و مدت زمان گارانتی و قیمت
 • لینک پر فروش ترین های دستگاه و پر بازدید ترین مطالب سایت
 • امکان مشاوره به صورت آنلاین با مسئول و کارشناس فروش سایت
 • تحویل اکسپرس و فوری به تمام نقاط کشور
 • امکان مرجوعی کالا و بیمه محصول

فروشگاه های اینترنتی فرصتی برای اطلاع و افزایش دانش خرید دستگاه ها و ماشین آلات مختلف می باشند.

فروشنده بهترین سورتینگ برنج در کشور

فروشنده بهترین سورتینگ برنج در کشوردستگاه سورتینگ برنج یکی از دستگاه هایی است که ممکن است در کنار بسیاری از کارخانجات شالیکوبی برنج نصب شود تا با طی فاصله مکانی کوتاهتری با سرعت بیشتری به آماده سازی آن و کسب درآمد سورتینگ برنج در فاصله زمانی کوتاهتری بپردازد.

برنج پس از برداشت در انبار ها ذخیره و نگهداری می شود که ممکن است موجب تغییر رنگ آن شود. به همین دلیل دستگاه سورتینگ به کمک این عمل آمده و با سرعت بخشیدن به عملیات جداسازی و تفکیک برنج انواع نامرغوب و خالدار برنج را از نوع بی کیفیت آن جدا می سازد.
خریداران در هنگام مراجعه به مراکز فروش با نمونه تولیدات ایرانی و خارجی آشنا شده و راهنمائی های لازم را از فروشندگان دریافت می دارند. این مشاوره ها می تواند در زمینه های مختلف مانند میزان برق مصرفی دستگاه، توان دستگاه و قابلیت آن و همچنین قیمت آن باشد. فروشندگان همچنین می توانند در خرید یک دستگاه با قیمت مناسب نیز مشاوره های لازم را به خریداران ارائه نمایند.

خریدار سورتینگ خشکبار ارزان قیمت

خریدار سورتینگ خشکبار ارزان قیمتسورتینگ خشکبار نوع دیگری از تجهیزات مرتبط با این صنعت است که به جدا سازی انواع و گروه های مختلف خشکبار می پرادزد. کشمش، گردو، پسته و انواع قیسی و میوه های خشک شده از جمله خشکباری هستند که با این دستگاه ها به بهترین شکل ممکن تفکیک و جدا می شوند.
خریداران سورتینگ خشکبار کسانی هستند که در این حرفه مشغول به فعالیت می باشند. برخی از شرکت ها با نام تجاری و برند به خصوص به سورت و بسته بندی کردن انواع خشکبار پرداخته و آن را راهی بازار های فروش می سازند. برای واحد های تجاری که ظرفیت تولیدی کمی دارند خرید دستگاه های ارزان قیمت راهی مقرون به صرفه و اقتصادی برای خرید این اقلام می باشد.
اهمیت سورتینگ خشکبار به ویژه برای محصولات صادراتی بسیار پر رنگ تر می شود و بدین وسیله اقلامی برای صادرات آماده و بسته بندی می شوند که از بهترین کیفیت برخوردار باشند. بدین ترتیب عمل سورت کردن خشکبار موجب ایجاد ارزش افزوده برای آنها شده و موجب افزایش بازار پسندی آنها در سطح بازار های خارجی می شود.

پرفروش ترین برند دستگاه های سورتینگ

پرفروش ترین برند دستگاه های سورتینگیکی از مشخصات دستگاه های تولیدی در بخش های مختلف صنعتی از جمله سورتینگ این است که تحت نام یک شرکت یا برند خاص به بازار عرضه می شوند. در واقع برند یک شرکت حکم شناسنامه شرکت را دارد که بدان وسیله کلیه تولیدات آن به مشتریان شناسانده می شود.
از این رو هر شرکت تولیدی با یک برند خاص در بازار فعالیت می کند و بر اساس همان نام شناخته می شود. برخی مشخصات و ویژگی های یک برند باعث تمایز و فروش بیشتر در مقایسه با محصولات و برند های دیگر در بازار می شود. در ادامه به خلاصه ای از این مشخصات پرداخته می شود:

 • کیفیت برتر و استفاده از مواد اولیه و قطعات با دوام
 • ارائه دهنده خدمات پس از فروش و گارانتی مناسب
 • نوآوری و خلاقیت در فروش و تولید دستگاه هایی با قابلیت های بیشتر
 • رعایت حقوق مصرف کننده و احترام به نظرات او
 • رعایت استاندارد های لازم تولید و استفاده از آخرین تکنولوژی های جدید در طراحی و تولید

موارد فوق مهمترین نکاتی هستند که تولیدات یک برند را در میان رقبا به پر فروش ترین و برترین برند مبدل می سازد.

اهمیت استفاده از انواع دستگاه سورتینگ

اهمیت استفاده از انواع دستگاه سورتینگدستگاه های سورتینگ یکی از حیاتی ترین و ضرورتی ترین تجهیزاتی هستند که ارزش یک کالا را از جهات مختلف افزایش می دهند.
این دستگاه ها در بخش های مختلف صنعتی و غیر صنعتی کاربرد دارند و ضمن افزایش سرعت بخشی به کار و افزایش میزان دقت تفکیک به فرایند بسته بندی و آماده سازی آن نیز کمک شایانی می نمایند.
در کار های صنعتی مانند کارخانجات تولید پیچ و مهره سورتینگ ها به جدا سازی انواع قطعات صنعتی از نظر شکل، اندازه و مدل می پردازند. به این ترتیب با نصب این دستگاه ها به نیروی انسانی برای جدا سازی نیازی نخواهد بود. یکی دیگر از بخش هایی که استفاده از این ماشین آلات بسیار ضرورت دارد، بخش تولید محصولات کشاورزی مختلف می باشد. از این رو یکی از بازار های فروش انواع سورتینگ میوه ارزان قیمت، بازار محصولات کشاورزی است.
خرید سورتینگ میوه توسط باغداران به خصوص برای انواع میوه های صادراتی موجب افزایش بازار پسندی آنها در بازار های خارجی می شود.

نمایندگی فروش سورتینگ های تمام استیل

نمایندگی فروش سورتینگ های تمام استیلسورتینگ های تمام استیل یکی از انواع این ماشین آلات می باشند که به دارا بودن بدنه محکم که از فلز استیل است دارای فروش بالایی می باشد. این تولیدات را می توان در نمایندگی های فروش در انواع مدل ها و مارک های مختلف مشاهده کرد.
عرضه سورتینگ غلطکی تمام استیل به همراه سایر نمونه های این اجناس از طریق ارائه کاتالوگ و مشاهده مشخصات فنی دستگاه صورت می گیرد. در این صورت جهت انتخاب یک مدل و برند خاص نمونه اصلی به خریدار نشان داده می شود.

سفارش عمده و جزئی انواع دستگاه سورتینگ

سفارش عمده و جزئی انواع دستگاه سورتینگانواع دستگاه سورتینگ برنج را می توان هم به صورت عمده از عمده فروشان آن سفارش داد و هم به شکل جزئی از فروشگاه های عرضه کننده آن در سراسر شهر خریداری نمود.
هر یک از این مدل های سفارش مراحل خاص خود را نیاز دارد و سفارش عمده مراحل پیچیده تر و پروسه زمانی بیشتری را در بر می گیرد. عمده فروشان این دستگاه ممکن است تولید کنندگان آن باشند که مجموعه ای از تولیدات خود را در نمایشگاه ها به مردم و متقاضیان آن معرفی می کنند و از این طریق زمینه فروش دستگاه سورتینگ را در سطح بازار های داخلی و خارجی افزایش می دهند.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *