مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت سازنده دستگاه حبوبات پاک کن

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز کار دستگاه حبوبات پاک کنقیمت خرید دستگاه حبوبات پاک کن

دستگاه حبوبات پاک کن که در گذشته به آن دستگاه بوجاری گفته می شوده است همانطور که از اسمش پیدا است جهت پاک کردن انواع حبوبات چون نخود، لپه، لوبیا و … مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت سازه این دستگاه امروزه انوااع مختلف محصول را روانه بازار کرده تا خریداران بتوانند کاملا متناسب با سلیقه خود این دستگاه را خریداری کنند.

شرکت سازنده دستگاه حبوبات پاک کن

طرز کار دستگاه حبوبات پاک کن

طرز کار دستگاه حبوبات پاک کن دستگاه حبوبات پاک کن که به دستگاه بوجاری نیز معروف است، وسیله ای بوده که مخصوص جداسازی دانه های ریز و درشت حبوبات و خشکبار می باشد.

به طور کلی باید بدانید که این دستگاه برای کارخانه های بسته بندی و حتی کشاورزانی که بخواهند حبوبات خود را بسته بندی کنند مورد نیاز بوده به طوری که استفاده از این دستگاه منجر به راحتی پاک کردن حبوبات و همچنین افزایش کیفیت آن می شود.
در خصوص نحوه کار این دستگاه لازم است بدانید به طور کلی این دستگاه ها دارای فن بوده که گرد و غبار موجود در حبوبات را پاکسازی کرده و ۵ سایز سرند ویبره داشته که حبوبات با گذشت از این سرند ها دسته بندی شده و انواع ریز و درشت آن جدا سازی می شود.

و اما به نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که هم اکنون انواع مختلفی از این دستگاه در بازار موجود است که یکی از جدیدترین و مدرن ترین آنها، دستگاه بوجاری حبوبات لیزری می باشد.
در خصوص طرز کار دستگاه لیزری باید بدانید این دستگاه دارای سنسور هایی بود که با استفاده از آن انواع حبوبات را پاک کرده و کار سورتینگ را به دقیق ترین حالت ممکن انجام می دهد .
این امر در حالی است که دستگاه حبوبات پاک کنی وزنی کار سورتینگ و پاک‌ کنی را با تکنولوژی مکانیکی انجام می دهد.

قیمت خرید دستگاه حبوبات پاک کن

قیمت خرید دستگاه حبوبات پاک کن هنگامی که شما قصد خرید دستگاه حبوبات پاک کن را داشتید طبیعتا لازم از با انواع مختلف این دستگاه آشنا شده زیرا تفاوت‌ هایی در طرز کار آن وجود دارد که جهت این امر می توانید با مشاور فروش محصول در ارتباط باشید.
نکته دیگر در خصوص قیمت خرید این دستگاه ها می باشد؛ به طور کلی از آنجایی که انواع مختلفی از دستگاه بوجاری در حال حاضر در بازار موجود است، طبیعتاً تفاوت هایی در قیمت خرید و فروش آن وجود دارد.
مثلاً مشاهده می‌ شود که دستگاه لیزری که کارکرد بهتری دارد قیمت بیشتری از دستگاه حبوبات پاک کن و وزنی داشته اما با تمام این موارد قیمت خرید این دستگاه برای خریداران عمده و مستقیم کاملا مناسب می باشد.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *