مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت سازنده سورتینگ لیزری حبوبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات سورتینگ لیزری حبوباتفروشنده سورتینگ لیزری حبوبات

یکی از پر فروش ترین محصولات کشاورزی عرضه شده در فروشگاه های مواد غذایی حبوبات هستند. این محصولات باید به صورت پاک شده و فاقد هر گونه مواد زاید در بسته بندی های مخصوص قرار گیرند. شرکت سازنده سورتینگ لیزری اقدام به عرضه دستگاه سورتینگ این محصولات نموده است. آیا شما می دانید برای خرید دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات چگونه می توان با شرکت سازنده آن ارتباط برقرار کرد؟

شرکت سازنده سورتینگ لیزری حبوبات

مشخصات سورتینگ لیزری حبوبات

مشخصات سورتینگ لیزری حبوبات

حبوبات از جمله محصولات کشاورزی هستند که هنگام برداشت همراه با خود گرد و خاک، شن، ساقه و برگ های خشک را به همراه خود دارند و برای عرضه این محصولات به بازار در بسته بندی های مناسب ابتدا باید اقدام به پاک سازی آنها از هرگونه مواد زاید و حتی دانه ‌های شکسته و آسیب دیده نمود؛ برای این کار از دستگاه سورتینگ استفاده می‌شود.

یکی از پیشرفته ‌ترین دستگاه‌ها دستگاه سورتینگ لیزری می باشد که قادر است با دقت بسیار دانه های سالم را از دانه های شکسته و سایر مواد زاید جدا کند.

این دستگاه دارای مخازن اولیه برای نگه داری حبوبات بوده که آنها را در مرحله اول با استفاده از الک از ضایعات بزرگ جدا می‌کند و در مرحله بعدی با استفاده از دوربین های بسیار دقیق اقدام به عکس برداری از حبوبات نموده و به وسیله تجهیزات لیزری  قادر به تشخیص هرگونه شکستگی یا مواد زاید از حبوبات می باشد.

این دستگاه با استفاده از تکنولوژی لیزر قادر است مقدار محصول پاک شده بیشتری را تولید کند. برخی از این دستگاه ها در خط نهایی تولید خود دارای سیستم بسته بندی بوده و حبوبات پاک شده قرار گرفته در مخازن مخصوص را در بسته بندی های مخصوص قرار می دهند.

از مشخصات سورتینگ لیزری سرعت بالای عملکرد آن می باشد که قادر است در هر ساعت محصول حبوبات پاک شده بیشتری فراهم آورد.

فروشنده سورتینگ لیزری حبوبات

فروشنده سورتینگ لیزری حبوبات

یکی از دستگاه های مورد نیاز برای کارگاه های بسته بندی انواع محصولات کشاورزی به ویژه حبوبات دستگاه سورتینگ لیزری می باشد که با استفاده از آن می توان حبوبات پاک و تمیز شده را بسته بندی و به بازار عرضه کرد.

برای خرید این دستگاه می‌توان با فروشنده سورتینگ حبوبات تماس گرفته و پس از کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر مشخصات این دستگاه و قیمت روز آن نسبت به سفارش آن اقدام کرد.

فروشنده این دستگاه آن را برای کسانی که به صورت عمده سفارش می‌دهند با قیمت ارزان تری ارائه خواهد نمود و قادر است این دستگاه را به آدرس اعلام شده توسط خریداران در سراسر ایران ارسال کند.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *