مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های دستگاه سورتینگ لیزریخرید دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات برای تفکیک حبوبات مختلف از لحاظ کیفیت، سایز و اندازه، همچنین رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های مختلف سازنده این محصول، سورتینگ لیزری را با بالاترین کیفیت تولید کرده و فروش مستقیم این محصول را خود یا مراکز معتبر وابسته به شرکت خود انجام می دهند.

شرکت فروش دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

ویژگی های دستگاه سورتینگ لیزری

ویژگی های دستگاه سورتینگ لیزری دستگاه سورتینگ لیزری جدیدترین و مدرن ترین نوع دستگاه سورتینگ است که توسط متخصصان این امر با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. از ویژگی های  سورتینگ لیزری می توان به

 ابعاد و قابلیت های مختلف آن اشاره کرد. این دستگاه توان تفکیک محصول مورد نظر را در ظرفیت های متفاوت دارد. 

دستگاه سورتینگ لیزری با دقت بیشتر و در زمان کوتاه تر به جدا سازی محصول با کیفیت از نوع بی کیفیت آن می پردازد. ظرفیت این دستگاه بسته به کانال ورودی از دو تا هفت کانال، می تواند متفاوت باشد. 

نحوه کار با این دستگاه که به سورتینگ چشمی نیز معروف است، به این طریق است که محصول مورد نظر در مقابل دوربین تعبیه شده در این دستگاه قرار گرفته و عکس آن توسط دوربین گرفته می شود و در دستگاه ذخیره می گردد.

از طریق کانال های ورودی محصول مورد نظر وارد ریل های متحرک شده و دستگاه به کمک دوربین ها و تصاویر داده شده نوع بی کیفیت را خارج ساخته و نمونه با کیفیت آن برای بسته بندی آماده می شود.

خرید دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

خرید دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات مراجع گوناگونی را در بازار داخلی می توان یافت که کارشان عرضه سورتینگ لیزری حبوبات و فروش ویژه آن می باشد.

این منابع را می توان کارخانه های تولید کننده سورتینگ لیزری، شرکت های بازرگانی این محصول، شعب این شرکت ها و همچنین فروشگاه های حضوری و غیر حضوری نامید.

خرید این دستگاه به صورت عمده و تکی از طریق این مراکز معتبر امکان پذیر است. خریداران عمده باید توجه داشته باشند که این محصول را حتما به صورت مستقیم خریداری کنند.

در صورتی که خرید دستگاه سورتینگ لیزری از دست واسطه ها صورت گیرد، هزینه خرید آن بسیار بالاتر از قیمت واقعی خواهد بود.

بسته به ابعاد و کارایی های مختلف دستگاه سورتینگ، می توان آن را با قیمت های متفاوتی در بازار فروش پیدا کرد. 

خرید دستگاه سورتینگ لیزری تولید داخلی نسبت به نمونه های خارجی این دستگاه با قیمت پایین تری صورت می گیرد.

همچنین با خرید نمونه ایرانی این دستگاه می توان از خدمات پس از فروش، نصب و راه اندازی رایگان همچنین مشاوره های لازم برای خرید این محصول بهره مند شد.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *