مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش دستگاه سورت لیزری

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات دستگاه سورت لیزریخرید دستگاه سورت لیزری

با توجه به نیاز امروز جامعه و تخصصی تر شدن مشاغل و خدمات، استفاده از تکنولوژی در همه ی صنایع به منظور افزایش راندمان و بازده کاری امری غیر قابل اجتناب است؛ مراحل مختلف در صنعت کشاورزی و باغداری نیز نه تنها از این نیاز جدایی پذیر نیست بلکه یکی از مهم ترین صنایع و مشاغل از منظر لزوم به استفاده از دستگاه های مکانیزه و صنعتی در مراحل تولید و پخش محصولات خود می باشد. 
یکی از مفید ترین و کارآمدترین محصولات در این زمینه دستگاه سورت لیزری می باشد که در مرحله ی دسته بندی و بسته بندی تمامی محصولات کشاورزی یکی از مفیدترین دستگاه های صنعتی به شمار می رود. 

 شرکت فروش دستگاه سورت لیزری

مشخصات دستگاه سورت لیزری

مشخصات دستگاه سورت لیزری نام دستگاه سورت یا دستگاه سورتینگ، از واژه ( Sort ) به معنی مرتب سازی و دسته بندی گرفته شده است که همین موضوع به خوبی حیطه ی کاری این دستگاه صنعتی را مشخص می کند. 
دستگاه های سورتینگ در سه مدل وزنی، حجمی و لیزری در بازار عرضه شده اند که سورتینگ وزنی محصولات کشاورزی را بر اساس وزن و دستگاه سورتینگ حجمی نیز محصولات را بر اساس حجم در دسته های مختلف تقسیم بندی می کنند اما سورتینگ لیزری با چشمی ها و حسگرهای خود نه تنها محصولات را بر اساس وزن و حجم می تواند جداسازی کند بلکه می تواند رنگ محصولات را نیز تشخیص دهد و محصولات را بر اساس رنگ و ظاهر آن ها نیز دسته بندی کند. 

دستگاه سورتینگ لیزری شامل چشمی های حساس و با قابلیت تشخیص بالا می باشد که پس از تشخیص تفاوت های محصول و الگوی داده شده به دستگاه، محصولات را از طریق چند مسیر خروجی تعبیه شده در نوار نقاله دستگاه دسته بندی کرده و اقدام به جداسازی محصولات می کند. 
مشخصات دستگاه سورت لیزری و کیفیت و دقت بالای این محصول در دسته بندی محصولات، نسبت به سورتینگ های وزنی و حجمی به ما این امکان را می دهد تا با کم ترین درصد خطا و بالاترین بازده اقدام به بسته بندی مواد غذایی و محصولات کشاورزی کنیم. 

البته لازم به ذکر است که برای جداسازی و دسته بندی برخی از مواد غذایی نظیر خاکشیر و حبوبات، مجبور به استفاده از دستگاه سورت لیزری هستیم زیرا این کار نیازمند دقت و کیفیت بسیار بالایی می باشد. 

خرید دستگاه سورت لیزری

خرید دستگاه سورت لیزری اگر قصد بسته بندی محصولات کشاورزی و مواد غذایی را دارید و یا در خط تولید یکی از تولیدی های خود نیاز به تهیه و خرید سورت لیزری دارید می توانید به راحتی و بدون دغدغه از طریق فروشگاه ما اقدام به خرید کنید. 
فروشگاه ما به منظور افزایش کیفیت و ارایه نازل ترین قیمت، اقدام به حذف واسطه ها نموده و دستگاه سورتینگ متناسب با خط تولید شما را بدون واسطه از تولیدی سورت لیزری در اختیار شما قرار می دهد. 

برای دریافت اطلاعات بیش تر در این زمینه می توانید با کارشناسان سایت ما در تماس باشید. 

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *