مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده دستگاه سورتینگ برنج

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت دستگاه سورتینگ برنج خانگیراهنمای خرید دستگاه سورتینگ برنج

دستگاه سورتینگ برنج خانگی در ابعاد کوچک جهت استفاده خانگی با قیمت های مناسب در بازار به فروش می رسد. قیمت این دستگاه ها بسته به سرعت آن ها در پاکسازی تغییر می کند. دستگاه سورتینگ خانگی را می توان از فروشندگان این محصول به صورت حضوری و اینترنتی خریداری نمود. فروشندگان این محصول در مراکز عرضه این محصول به صورت حضوری با مشتری ارتباط برقرار کرده و محصول را به خریدار تحویل می دهند.

فروشنده دستگاه سورتینگ برنج

ظرفیت دستگاه سورتینگ برنج خانگی

ظرفیت دستگاه سورتینگ برنج خانگی دستگاه سورتینگ خانگی برنج یکی از بهترین و راحت ترین دستگاه ها برای پاکسازی برنج می باشد. این دستگاه دانه های درشت را از نیم دانه ها و دانه های شکسته جدا می سازد و نسبت به دستگاه بوجاری کوچکتر و دارای قیمت مناسب تری می باشد.

 دستگاه سورتینگ نسبت به دستگاه های بوجاری برنج آلودگی صوتی کمتری دارد و استفاده از آن در سطح کوچکتر و به صورت خانگی می باشد.

این دستگاه در انواع مختلفی تولید می شود و ظرفیت سورتینگ برنج خانگی در انواع مختلف با هم متفاوت می باشد. همچنین سرعت عمل پاکسازی آن ها نیز با هم فرق داشته اما دقت و میزان پاکسازی انواع دستگاه های سورتینگ با هم برابر بوده و سرعت آن هاست که آن ها را از هم متمایز می نماید.

سرعت دستگاه به وسیله تعداد کانال هایی موجود در آن اندازه گیری می شود.

دستگاه های سورتینگ به ترتیب ظرفیت دارای یک کاناله، دو کاناله، سه، چهار، پنج و هفت کاناله می باشند که نوع یک کاناله آن گزینه مناسبی برای کار در منزل می باشد. دستگاه یک کاناله با پاکسازی سیصد کیلو برنج در یک ساعت برنج را از دانه های شکسته و نیم دانه جدا کرده و دسته بندی می کند. ولی دستگاه هفت کاناله مخصوص شرکت هایی است که روزانه برنج را در ارقام سنگین و تا بیست تن پاکسازی می کنند.

این دستگاه برخلاف دستگاه های بوجاری که به صورت لیزری عمل پاکسازی را انجام می دهد به صورت مکانیکی عمل پاکسازی را انجام می دهد.

دستگاه بوجاری که طی چند مرحله عمل پاکسازی را انجام می دهد و به مدت زمان طولانی برای پاکسازی نیاز دارد اما دستگاه سورتینگ با یکی کردن این مراحل عمل پاکسازی را خیلی سریع تر انجام می دهد.

 این دستگاه تمام کار های دستگاه بوجاری را انجام می دهد. اما سرعت عمل این دستگاه زیادتر بوده و با قیمت مناسب تری نیز عرضه می شود.

راهنمای خرید دستگاه سورتینگ برنج

راهنمای خرید دستگاه سورتینگ برنج برای خرید دستگاه سورتینگ برنج باید به یک راهنمای خرید سورتینگ مراجعه نمود. این دستگاه در انواع مختلف یک کاناله، دو کاناله، سه، چهار، پنج و هفت کاناله در بازار به فروش می رسد که ارزانترین آن ها یک کاناله می باشد و هفت کاناله قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد. برای خرید سورتینگ خانگی مناسب دستگاه یک کاناله بهترین گزینه است چون آلودگی صوتی کمتری دارد و اندازه کوچک آن باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد. برای خرید این محصول به صورت اینترنتی می توانید اقدام کنید و این محصولات را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *