مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده دستگاه سورت لیزری

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفیت دستگاه سورت لیزریراهنمای خرید دستگاه سورت لیزری

امروزه با توجه به صادرات محصولات کشاورزی از مناطق مختلف کشور به دیگر مناطق کشور و هم چنین دیگر کشورها، دیگر استفاده از روش های قدیمی دسته بندی و بسته بندی مواد با استفاده از نیروی انسانی نه تنها با درصد خطای بسیار زیادی مواجه است، بلکه جواب حجم مورد نیاز بازار امروز را نیز نمی دهد؛ از همین جهت امروزه تولید کنندگان محصولات کشاورزی برای تولید و بسته بندی محصولات خود روی به استفاده از ابزار آلات و دستگاه های صنعتی آورده اند. 
یکی از مهم ترین و پرکاربردترین دستگاه های صنعتی در زمینه ی آماده سازی محصولات غذایی و کشاورزی، دستگاه سورت لیزری می باشد. 

فروشنده دستگاه سورت لیزری

بررسی کیفیت دستگاه سورت لیزری

بررسی کیفیت دستگاه سورت لیزری همانطور که از نام دستگاه پیدا است، دستگاه سورت ( Sort ) یا دستگاه سورتینگ ( Sorting ) به منظور دسته بندی مواد غذایی و محصولات کشاورزی بر اساس متغیرهای کیفی و ظاهری مورد استفاده قرار می گیرد. 
دستگاه سورتینگ خود دارای مدل های متفاوت دیگری نظیر دستگاه سورت حجمی و دستگاه سورت وزنی می باشد که این دسته از دستگاه های سورت قادر هستند محصول را تنها بر اساس مولفه های وزن و حجم دسته بندی کنند اما دستگاه سورت لیزری با توجه به قابلیت های خود، نه تنها بر اساس وزن و حجم بلکه قابلیت جداسازی و دسته بندی محصولات غذایی را حتی بر اساس رنگ محصول و ابعاد و شکل محصول نیز دارا می باشد. 
دستگاه سورت لیزری با استفاده از چشمی های متمرکز و قوی موجود در دستگاه، اقدام به دریافت اطلاعات محصول می کند و بعد از پردازش اطلاعات، با استفاده از قابلیت های موجود در خط دستگاه سورت، شروع به جداسازی محصولات بر اساس متغیرهای تعریف شده می کند که شما می توانید با تغییر میزان حساسیت چشمی ها، سرعت و کیفیت دسته بندی و جداسازی محصولات را افزایش یا کاهش دهید. 
دقت بالا و کیفیت دستگاه سورت لیزری نسبت به دیگر مدل های دستگاه سورت باعث شده است که استقبال از این دستگاه به دلیل کیفیت بیش تر و بازدهی مناسب تر بسیار بیش تر از دیگر مدل ها باشد و افزون بر این موارد، در بعضی مواقع تنها از این دستگاه می توان در دسته بندی محصولاتی که نیاز به دقت و سرعت بالا در خط تولید و بسته بندی دارند، استفاده کرد. 

راهنمای خرید دستگاه سورت لیزری

راهنمای خرید دستگاه سورت لیزری فروشگاه ما با ایجاد ارتباط مستقیم بین خریدار و تولید کننده و حذف واسطه ها امکان خرید سورت لیزری را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. 
بنا بر این شما می توانید دستگاه سورت لیزری متناسب با حیطه فعالیت خود را بدون دغدغه و با اطمینان کامل از فروشگاه ما تهیه نمایید. 

برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه دستگاه سورت لیزری و هم چنین برقراری ارتباط با کارشناسان سایت ما، می توانید از طریق قسمت ارتباط با ما، با فروشگاه ما در تماس باشید. 

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *