مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش استثنائی دستگاه سورتینگ مرکبات غلطکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین انواع دستگاه سورتینگ مرکبات کدامند؟قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات لیزری

امروزه فروش محصولات باغی به ویژه مرکبات به شکل درجه بندی شده بازار بهتری دارد و این محصولات بر اساس درجه کیفی در بسته بندی های جداگانه قرار می گیرند. دستگاه سورتینگ مرکبات عمل درجه بندی و گاها بسته بندی را انجام می دهد. فروش استثنائی دستگاه سورتینگ مرکبات غلطکی فرصت مناسبی برای خرید این دستگاه می باشد. آیا با بهترین دستگاه سورتینگ مرکبات  و نحوه خرید آن آشنایی دارید؟

فروش استثنائی دستگاه سورتینگ مرکبات غلطکی

بهترین انواع دستگاه سورتینگ مرکبات کدامند؟

بهترین انواع دستگاه سورتینگ مرکبات کدامند؟

دستگاه سورتینگ یکی از ضروری ترین ابزارهای مورد نیاز برای درجه بندی و سورت میوه و انواع محصولات دیگر همچون خشکبار می باشد. در مورد مرکبات دستگاه ها در انواع ساده غلطکی و یا نواری تا لیزی در بازار وجود دارند. 

انواع مختلف این دستگاه قادر است مرکبات را بر اساس شاخص های مختلف مانند اندازه یا رنگ و حتی در برخی دستگاه ها بر اساس طعم درجه بندی کند.

نوع غلطکی این دستگاه بر اساس اندازه و قطر میوه قادر به درجه بندی آن است و در انتهای خط تولید نوع اتوماتیک این دستگاه انجام عمل بسته بندی نیز انجام می شود.

در دستگاه های لیزری با استفاده از اشعه لیزر اقدام به شناسایی و جداسازی میوه بر اساس رنگ می شود. همچنین در برخی از این دستگاه ها دوربین های مخصوصی تعبیه شده است که با تشخیص رنگ قادر به جداسازی میوه ها هستند. در این دستگاه ها تجهیزات نورپردازی نصب شده است تا امکان تشخیص رنگ میوه برای دوربین ها امکان پذیر باشد.

این دستگاه ها در ابتدای خط تولید دارای مخازن شستشو بوده و یا این که میوه را به صورت شسته شده وارد مخزن دستگاه می نمایند. نوع نیمه اتوماتیک همه این دستگاه ها قادر است میوه را به صورت غیر تمیز و حتی با گل و لای تحویل بگیرد و به صورت کاملا شسته و خشک شده و در بسته بندی های از قبل مشخص شده تحویل دهد.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات لیزری

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات لیزری دستگاه سورتینگ لیزری یکی از بهترین انواع دستگاه های سورتینگ مرکبات بوده که می تواند برای کارگاه های بسته بندی انواع مرکبات و کسانی که در زمینه صادرات محصولات باغی فعالیت دارند مفید باشد.

برای اطلاع از قیمت دستگاه سورتینگ می توانید با کارشناس فروش ما ارتباط برقرار کنید و پس از اطلاع از قیمت روز این محصول و سایر مشخصات دستگاه نسبت به سفارش آن اقدام کنید.

ارسال دستگاه به هر نقطه ای از ایران امکان پذیر بوده و در کوتاه ترین زمان دستگاه به صورت کاملا سالم تحویل داده می شود. همچنین خریداران عمده این محصول می توانند دستگاه را با قیمت ارزان تری به دست آورند.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *