مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سورتینگ بوجاری حبوبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی سورتینگ بوجاری حبوباتمرکز خرید سورتینگ بوجاری حبوبات

بوجاری کردن حبوبات و غلات اهمیت زیادی در حفظ کیفیت نهایی آنها دارند. برای این منظور شرکت های فعال از انواع دستگاه های سورتینگ بوجاری حبوبات استفاده می کنند که نسبت به روش های سنتی مزیت های و کارآیی بیشماری دارند. با توجه به تنوع طراحی و تولید دستگاه  بوجاری، شناخت مدل های مناسب با نوع محصول و امکان خرید و فروش مستقیم آنها اهمیت زیادی دارد. بهترین شیوه برای سفارش این محصولات کدامند؟فروش سورتینگ بوجاری حبوبات

کارایی سورتینگ بوجاری حبوبات

کارایی سورتینگ بوجاری حبوبات بوجاری حبوبات به معنی جداسازی هر گونه ناخالصی از دانه ها و محصولات مانند نخود، لوبیا، عدس و … هستند. بعد از برداشت این محصولات از مزارع باید هر نوع سنگ، کلوخ، برگ و شاخه و … را از دانه ها جدا کرد تا جهت بسته بندی و عرضه به بازار آماده شوند. برای این امر از دستگاهی به نام سورتینگ بوجاری حبوبات استفاده می کنند. این دستگاه ها در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی می شوند که قابلیت و ظرفیت تمیز کردن حجم قابل توجه ای از حبوبات در طول شبانه روز را دارند. در مدل های تمام اتوماتیک امکان دادن برنامه کامپیوتری و از پیش تعیین شده به دستگاه وجود دارد که بر اساس آن کلیه ناخالصی ها بدون نیاز به نظارت نیروی انسانی جداسازی و محصول پاک شده به بخش بسته بندی انتقال می یابد. برای درک بهترین این موضوع می توان گفت که برخی از مهمترین کارایی سورتینگ بوجاری حبوبات و غلات عبارتند از:

  • زدودن گرد و خاک با بهره گیری از فشار هوا از حبوبات
  • جداسازی سنگ و کلوخ با حرکات مکانیکی
  • جداسازی دانه های حبوبات بر حسب اندازه توسط دوربین های لیزری
  • امکان پولیش و تمیز کردن حبوبات در دستگاه های مدل جدید
  • قابلیت جداسازی کوچکترین ناخالصی از دانه های حبوبات با چشم های الکترونیکی

مرکز خرید سورتینگ بوجاری حبوبات

مرکز خرید سورتینگ بوجاری حبوبات در دستگاه های بوجاری مدرن انواع حبوبات، کلیه محصولات طی چهار مرحله کلی و بر حسب وزن، اندازه و سایز کاملاً پاکسازی و تمیز می شوند. توجه کنید که انتخاب مدل و نوع دستگاه بوجاری باید بر حسب میزان تولیدات روزانه صورت گیرد. مدل های نیمه اتوماتیک و کوچک برای کارگاه های نیمه صنعتی در برخی مناطق کشور انتخاب مناسبی هستند. کشاورزان و تولید کنندگان انواع حبوبات نیز می توانند با تهیه و خرید این دستگاه ها به صورت مستقیم اقدام به پاکسازی، بسته بندی و عرضه تولیدات خود به بازار فروش نمایند.
فعالین بازار برای تهیه دستگاه های سورتینگ نو و دست دوم، استعلام قیمت و اطلاع از نوسانات بازار می توانید از طریق نمایندگان مرکز خرید سورتینگ بوجاری اقدام به کسب جدیدترین اطلاعات نمایند.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *