مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید دستگاه سورتینگ حبوبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه کار دستگاه سورتینگ حبوباتفروش دستگاه سورتینگ حبوبات

یکی از موارد بسیار ضروری قبل از عرضه حبوبات به بازار انجام عملیات سورتینگ یا درجه بندی و پاک کردن آن از هر گونه مواد اضافی به غیر از دانه های حبوبات می باشد. برای این کار از دستگاه سورتینگ استفاده می شود. اطلاع از قیمت خرید دستگاه سورتینگ حبوبات برای کسانی که در صنعت بسته بندی فعالیت دارند ضروری است. آیا شما می دانید که چگونه می توان از قیمت روز این دستگاه مطلع شد؟

 قیمت خرید دستگاه سورتینگ حبوبات

نحوه کار دستگاه سورتینگ حبوبات

نحوه کار دستگاه سورتینگ حبوبات برای عرضه حبوبات به بازار و جلب مشتری برای این محصولات لازم است که حبوبات فاقد هر گونه شن و گرد و خاک باشند و ساقه و برگ خشک بوته آنها در بسته بندی وجود نداشته باشد. 

به علت ریز بودن دانه حبوبات باید از دستگاه های مخصوص سورتینگ که از دقت بالایی برخوردار هستند استفاده شود.

نحوه کار دستگاه سورتینگ حبوبات به این شکل است که حبوبات به اندازه ظرفیت مخزن دستگاه وارد آن شده تا از قسمت الک این دستگاه عبور کنند و مواد زاید بزرگ از آن حذف گردند. دانه ها سپس از کانال مخصوصی عبور می کنند که در دو طرف آن از دوربین های بسیار قوی و پیشرفته برای شناسایی رنگ مواد عبوری از کانال استفاده می شود.

همه مواد عبوری از مقابل دوربین تصویر برداری شده و از آنها عکس گرفته شده و در قسمت نرم افزاری دستگاه این عکس ها تجزیه و تحلیل می شوند و این اطلاعات به قسمت اجکتور دستگاه فرستاده می شود تا توسط این قطعه دانه های حبوبات بر اساس رنگ از سایر مواد جدا گردند.

دانه های حبوبات در قسمت بعدی پولیش شده و سطح آنها کاملا براق و شفاف می شود. در برخی از این دستگاه ها در انتهای خط تولید دستگاه بسته بندی نیز تعبیه شده است تا حبوبات را بر اساس وزن در بسته بندی های مناسب و بهداشتی قرار دهد.

فروش دستگاه سورتینگ حبوبات

فروش دستگاه سورتینگ حبوبات

کارگاه های درجه بندی محصولات کشاورزی و کسانی که در زمینه فروش دستگاه های سورتینگ فعالیت می کنند، همچنین کسانی که به صادرات این دستگاه ‌ها به کشورهای همسایه فعالیت دارند می توانند دستگاه سورتینگ لیمو ترش را برای توسعه کسب و کار و صادرات خود انتخاب کنند.

برای خرید این دستگاه می توانید با مرکز فروش سورتینگ حبوبات تماس برقرار کرده و ضمن کسب اطلاع از سایر مشخصات این دستگاه و قیمت روز آن  سفارش خود را اعلام کنید.

در ضمن کسانی که به صورت عمده درخواست خرید این دستگاه را دارند تمی توانند  این دستگاه را با قیمت ارزان تری از ما تهیه نمایند.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *