مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع خرید سورتینگ برنج دست دوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت سورتینگ برنج دست دومقیمت فروش دستگاه سورتینگ برنج

سورتینگ برنج دست دوم انواع دستگاه ها با کاربری و سیستم تفکیک مجزا را شامل می شوند که هر کدام کارآیی منحصر به فردی را دارند. با توجه به گسترش تولید برنج در کشور، میزان تقاضا برای خرید انواع سورتینگ دست دوم نیز سیر صعودی دارد. برای خریداران بزرگترین چالش اطمینان از کیفیت و عملکرد دستگاه خریداری شده است. به همین منظور ما قصد داریم بزرگترین و معتبرترین مرجع خرید این دستگاه ها را معرفی کنیم.

مرجع خرید سورتینگ برنج دست دوم

کیفیت سورتینگ برنج دست دوم

کیفیت سورتینگ برنج دست دوم سورتینگ کردن برنج اهمیت زیادی برای عرضه این محصول به بازار فروش دارد. چرا که بعد از بوجاری کردن حجم قابل توجه ای از دانه های برنج شکسته یا به اصطلاح نیم دانه می شوند. همچنین انواع ناخالصی ها مانند سنگ، کلوخ و کاه نیز باید از دانه ها جداسازی شوند.
برای این منظور انواع دستگاه سورتینگ لیزری و بوجاری را می توان به کار گرفت که هر کدام دارای دقت عمل و سرعت تفکیک و بسته بندی منحصر به فردی هستند. کیفیت سورتینگ برنج دست دوم و نو تحت تاثیر برند شرکت تولیدی، میزان کارکرد در مدل دست دوم، چگونگی استفاده از دستگاه، نوع و قدرت موتور، جنس نوار نقاله ها و …. کاملاً متغیر هستند. البته باید خاطر نشان کرد که در مدل های تمام اتوماتیک بررسی کیفیت دستگاه و اطمینان از سالم بودن تمام اجزای آنها اهمیت زیادی دارد.
اگر دستگاه دارای نمایشگر و سیستم عیب یابی است باید از سالم بودن آنها اطمینان حاصل نمود. همچنین در مدل های لیزری چک کردن دوربین های رنگی که با هدف تفکیک محصول بر حسب رنگ نصب می شوند، اهمیت زیادی دارد. توجه کنید که برای خرید دستگاه سورتینگ دست دوم، اطمینان از معتبر بودن فروشنده و مرجع خرید نیز اهمیت زیادی در تعیین کیفیت محصول خواهد داشت.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ برنج

قیمت فروش دستگاه سورتینگ برنج با توجه به افزایش تقاضا برای خرید دستگاه سورتینگ برنج دست دوم، همواره شاهد نوسان و افزایش قیمت در بازار سراسر کشور به ویژه مناطق مرکزی و شمال کشور هستیم. عوامل و فاکتورهای متعددی در قیمت فروش دستگاه سورتینگ تاثیرگذار هستند که چند نمونه از مهمترین آنها عبارتند از:

  • قیمت و نرخ دستگاه سورتینگ نو
  • نحوه عملکرد و سیستم کار دستگاه
  • ابعاد، سایز و جنس بدنه دستگاه
  • شیوه کار تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک
  • قابلیت های سورت برنج بر اساس رنگ، سایز و طول دانه ها

با توجه به این موارد و نوسانات نرخ ارز معمولاً نمی توان قیمت یکسان و ثابتی را برای دستگاه های سورتینگ برنج و دیگر غلات اعلام نمود. برای این منظور می توانید به صورت روزانه و از طریق فروشندگان و نمایندگان پخش آنلاین اقدام به استعلام قیمت محصول مورد نظر خود نمایید.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *