مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی خرید دستگاه سورتینگ برنج

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت های دستگاه سورتینگ برنجنمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج

دستگاه سورتینگ برنج با کارایی و قابلیت های مختلفی که دارد، در کارخانجات فرآوری و بسته بندی برنج برای درجه بندی برنج از لحاظ طول، قطر و رنگ همچنین جدا سازی نمونه های سالم برنج از نوع شکسته آن مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه توسط برندهای مختلفی در داخل کشورمان ساخته می شود.‌ نمایندگی دستگاه سورتینگ برنج از طرف برند سازنده، عرضه و فروش این دستگاه را به بازارهای فروش برعهده گرفته است.

نمایندگی خرید دستگاه سورتینگ برنج

ظرفیت های دستگاه سورتینگ برنج

ظرفیت های دستگاه سورتینگ برنج همانطور که می دانید دستگاه سورتینگ برنج برای جدا سازی برنج های سالم و مرغوب از نوع شکسته و درجه بندی آن ها درحجم های بسیار بالا با سرعت عمل بالاتر و زمان کوتاه تر مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه بسته به ابعاد آن دارای ظرفیت های مختلفی است.

کوچکترین دستگاه سورتینگ که به آن سورتینگ خانگی نیز می گویند، می تواند در روز حدود سه تن برنج را تفکیک و درجه بندی کند. دستگاه هایی که ابعاد بزرگ تری دارند سرعت بیشتری نیز دارند و سورت برنج در آن ها با حجم بیشتری صورت می گیرد.

ظرفیت های سورتینگ برنج بسته به تعداد کانال های ورودی برنج از دو تا هفت کاناله متفاوت می باشد. این نمونه دستگاه ها حتی ظرفیت سورت برنج را تا هفت تن در ساعت دارند.

تمام دستگاه های سورتینگ برنج با ابعاد و ظرفیت های مختلف توسط متخصصان ایرانی با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با رعایت تمامی استانداردهای بین المللی با بالاترین کیفیت ساخته شده و به بازارهای داخلی و خارجی ارسال می شود.

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج برندهایی که دستگاه سورتینگ برنج را با ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می کنند، درصدد هستند محصول تولیدی خود را به بهترین نحو در اختیار بازار فروش قرار دهند. به همین منظور راه های مختلفی را برای فروش تولیدات خود به صورت عرضه مستقیم در نظر می گیرند.

مهمترین گزینه عرضه و فروش دستگاه سورتینگ برنج از طریق نمایندگی فروش برند خود است. این نمایندگی ها با عرضه مستقیم این دستگاه با قیمت تولید شده در کارخانه کار خرید را برای خریداران عمده و جزء آسان می کنند.

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ با نصب و راه اندازی رایگان این دستگاه همچنین مشاوره های لازم برای خریداران و اعطای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می تواند مشتریان بیشتری را جذب خرید کرده و از طرفی کیفیت تولیدات را در بازارهای فروش به اثبات رساند.

امروز دستگاه سورتینگ برنج ایرانی با بالاترین کیفیت به کشورهایی مانند روسیه، ارمنستان و آذربایجان صادر می شود و ارز آوری قابل توجهی برای کشورمان دارد.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *