مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید دستگاه حبوبات پاک کنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های دستگاه حبوبات پاک کنیمرکز فروش دستگاه حبوبات پاک کنی

کارخانه تولید دستگاه حبوبات پاک کنی انواع مختلف دستگاه حبوبات پاک کن و سورتینگ را تولید و روانه بازار فروش در سر تا سر کشور می کند. 

این کارخانه برای رفاه حال مشتریان و سهولت دسترسی آنان اقدام به فروش محصولات خود به صورت اینترنتی از طریق وب سایت مختص خود نموده است تا با استفاده از این روش واسطه ها را حذف کرده و محصول را به قیمت مناسب به دست مصرف کننده برساند. 

کارخانه تولید دستگاه حبوبات پاک کنی

ویژگی های دستگاه حبوبات پاک کنی

ویژگی های دستگاه حبوبات پاک کنی

دستگاه حبوبات پاک کنی در واقع شبیه سورتینگ کاه در گذشته است و کمی پیشرفته تر می باشد. ویژگی دستگاه حبوبات پاک کنی اینگونه می باشد که وقتی حبوبات را روی آن قرار می دهند بر روی نوار نقاله ای که دارد حبوبات از روی الک رد می شوند و سنگ ریزه و حبوبات ریز از هم جدا شده و حبوبات درشت و یک دست را برای بسته بندی  آماده می کند.

 همچنین این دستگاه با استفاده از نیروی باد تولیدی خود انواع پوشال و گرد و غبار حبوبات را می گیرد و با ویبره کردن نوار نقاله نا خالصی حبوبات به طور کامل گرفته می شود. 

برخی از دستگاه های حبوبات پاک کنی مجهز به واکس زن حبوبات می باشند که حبوبات را علاوه بر پاک کردن، براق نیز می کنند.  

استفاده از این دستگاه علاوه بر کارخانه های بسته بندی حبوبات برای کشاورزان نیز بسیار مفید فایده می باشد تا بتوانند محصولات خود را از طریق این دستگاه به راحتی پاک نموده و روانه بازار فروش کنند. همچنین برای پاک و آماده کردن بذر برای کشت نیز به کشاورزان کمک می کند. 

مرکز فروش دستگاه حبوبات پاک کنی

مرکز فروش دستگاه حبوبات پاک کنی امروزه با استقبال افراد از خرید و فروش از طریق سایت های اینترنتی، مرکز فروش دستگاه حبوبات پاک کنی نیز اقدام به فروش دستگاه حبوبات پاک کنی از طریق سایت اینترنتی مجاز کرده است و با طراحی وب سایت اختصاصی خود برای مشتریان راحتی و سهولت دسترسی را فراهم کرده است. 

مشتریان می توانند با مراجعه به وب سایت فروش دستگاه حبوبات پاک کنی به راحتی انواع دستگاه حبوبات پاک کنی را مشاهده کنند و با مطالعه درباره هر کدام از نحوه کارکرد آن مطلع شوند و با دقت و اطمینان بیشتر محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند. 

با انتخاب دستگاه مورد نظر خود از این وب سایت در قسمت ثبت سفارش می توانند سفارش خود را ثبت نموده، سپس مشاوران فروش با مشتریان تماس می گیرند و پس از راهنمایی های لازم و اطمینان از خرید، محصول را در صورت امکان برای مشتریان ارسال می کنند. 

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *