مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه سورتینگ سیب زمینی | تولید ماشین آلات سورتینگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه تولیدی انواع ماشین آلات سورتینگمرکز خرید سورتینگ سیب زمینیعملکرد دستگاه سورتینگ سیب زمینیآشنایی با انواع دستگاه های سورتینگبهترین برند دستگاه های سورتینگ در بازارقیمت خرید دستگاه سورتینگ درجه یکخرید مستقیم دستگاه سورتینگ از تولید کنندهشرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشورسفارش کلی و جزئی انواع دستگاه سورتینگفروشنده دستگاه های سورتینگ ارزان قیمتنمایندگی فروش دستگاه های سورتینگ در ایرانارزان ترین دستگاه های سورتینگ سیب زمینی

کارخانه سورتینگ سیب زمینی به کمک دستگاه ها و ماشین آلات مختلف به درجه بندی و دسته بندی محصول سیب زمینی می پردازد. در واقع کلمه سورتینگ به همین معنا یعنی درجه بندی می باشد. انواع محصولات مختلف کشاورزی مانند سیب زمینی، سیب درختی، برنج و سایر محصولات مشابه بر اساس اندازه، شکل ظاهری و اندازه به کمک این دستگاه از هم جدا می شوند. سورتینگ را می توان نوعی بسته بندی و مقدمه ای برای آن به شمار آورد. در بیشتر کشور های پیشرفته به کمک این دستگاه سورتینگ عمل لیبل گذاری و سورت میوه سبب تشخیص آسان کیفیت آن می شود. معمولا در کنار مراکز بزرگ تولید محصولات مختلف کشاورزی بخشی نیز به عمل سورت کردن و درجه بندی میوه و محصولات کشاورزی اختصاص می یابد و این کار روند آماده سازی آن را سرعت می بخشد.

کارخانه سورتینگ سیب زمینی | تولید ماشین آلات سورتینگ

کارخانه تولیدی انواع ماشین آلات سورتینگ

کارخانه تولیدی انواع ماشین آلات سورتینگتولید دستگاه سورتینگ در کارخانجات صنعتی تولید کننده ماشین آلات صنعتی صورت می گیرد. انواع دستگاه سورتینگ مناسب محصولات مختلف به ویژه محصولات کشاورزی مورد استفاده می باشد.
به عنوان مثال یکی از دستگاه هایی که در این حوزه تولید می شود، دستگاه سورتینگ برنج است. به وسیله این دستگاه دانه های برنج از نظر اندازه و سایر مشخصات ظاهری از هم تفکیک می شوند. این عمل باعث جداسازی دانه های درشت برنج از دانه های ریز آن می شود.
انواع ماشین آلات سورتینگ از جهات مختلف با هم تفاوت دارند که برخی از این تفاوت ها مربوط به بخش های زیر می شود:

 • مدل دستگاه، تعداد کانال و ابعاد دستگاه
 • ظرفیت خروجی یا تن در ساعت، میزان ولتاژ، توان دستگاه، فشار باد، میزان مصرف برق، وزن

همان طور که مشاهده می شود نوع دستگاه در زمان خرید از جهات مختلف باید مورد بررسی قرار گیرد تا دستگاهی مناسب با قابلیت مورد نظر خریداری شود.

مرکز خرید سورتینگ سیب زمینی

مرکز خرید سورتینگ سیب زمینیسورتینگ سیب زمینی عملی است که به کمک دستگاه مخصوص موجب جدا سازی انواع سیب زمینی درشت از نوع ریز آن می شود. ضمن این که هر سیب زمینی که از نظر ظاهر مشکل دارد یا پوسیده است نیز با این دستگاه جدا می شود.

در مراکز خرید مدل های مختلفی از این ماشین وجود دارد که باید به نوع و مدل آن توجه کرد. یکی از موارد مهم توجه به ظرفیت دستگاه و توان کاری آن در واحد ساعت است تا پاسخگوی میزان تولیدات سیب زمینی باشد.

به عنوان مثال در صورتی که برداشت محصول به صورت روزانه در حد زیادی باشد باید دستگاه متناسب با میزان برداشت روزانه خریداری شود تا عمل سورت کردن به هنگام و در زمان مناسب انجام شود.

در مراکز خرید ماشین سورتینگ مدل های مختلف آن از جهات گوناگون به مراجعه کنندگان معرفی می شود. به همین سبب می توان با کمک و راهنمائی های کارشناسان فروش به خرید این تجهیزات اقدام کرد.

عملکرد دستگاه سورتینگ سیب زمینی

عملکرد دستگاه سورتینگ سیب زمینیسیب زمینی یکی از محصولات پر مصرف کشاورزی است که تولید زیاد آن برای پاسخگویی به تقاضای مصرف آن می باشد. وجود دستگاه هایی مانند دستگاه سورتینگ سیب زمینی می تواند به روند تولید سرعت بخشیده و این محصول مهم را به موقع و به صورت با کیفیت روانه بازار های فروش نماید.
دستگاه های سورتینگ به صورت نیمه یا تمام اتوماتیک سیب زمینی های خوب و درشت را از انواع دیگر جدا می کنند. این ماشین آلات با انجام مراحل زیر کار آماده سازی محصول را به اتمام رسانده و آن را آماده عرضه به بازار می نمایند:

 • شستشوی سیب زمینی و خاک گیری
 • خشک کردن، سورتینگ و درجه بندی، توزین و بسته بندی

سیب زمینی که به این طریق با این دستگاه جدا می شود معمولا در اندازه های مختلف بوده و قیمت فروش هر کدام از آنها متفاوت خواهد بود.

آشنایی با انواع دستگاه های سورتینگ

آشنایی با انواع دستگاه های سورتینگدستگاه های سورتینگ نوعی ماشین آلات صنعتی هستند که در کارخانجات مختلف به کار گرفته می شوند. مهمترین عمل این ماشین آلات جداسازی انواع مرغوب و با کیفیت یک محصول از انواع نامرغوب و به طور کلی درجه بندی آن می شود.

این عمل باعث افزایش کیفیت کالا، نگهداری و استاندارد سازی شده و به این ترتیب هر کالا بر اساس نوع درجه بندی خود به فروش می رسد. در کشور های پیشرفته عمل سورتینگ یکی از فعالیت هایی است که در کارخانجات انجام می شود و محصولات مختلف کشاورزی به صورت بسته بندی شده به بازار عرضه می شوند.

در ایران این عمل چندان عمومیت ندارد و اکثر افراد خرید فله ای یک محصول را به نوع بسته بندی و درجه بندی شده آن ترجیح می دهند. برای بیشتر محصولات کشاورزی می توان از این تجهیزات استفاده نمود. به طور مثال نمونه محصولات زیر به خوبی توسط این ماشین آلات قابل تفکیک هستند:

بنابراین کاربرد دستگاه سورتینگ محدود به محصولات کشاورزی نمی شود و این وسایل برای انواع مواد گوشتی و پروتیینی نیز کاربرد دارند و این مواد را نیز می توان با این دستگاه از یکدیگر جدا کرد.

بهترین برند دستگاه های سورتینگ در بازار

بهترین برند دستگاه های سورتینگ در بازارهمان طور که به آن اشاره شد، دستگاه سورتینگ در انواع مختلف با قابلیت های متنوع تولید می شوند و دارای طیف قیمتی گوناگون هستند. این تجهیزات از جهات زیر با هم تفاوت دارند:

 • کارخانه و شرکت سازنده
 • تعداد کانال های خروجی
 • ظرفیت دستگاه
 • میزان برق مصرفی
 • گارانتی و خدمات پس از فروش
 • نیمه یا تمام اتومات بودن آن

بهترین برند های تولید کننده آنهایی هستند که با استفاده از دانش روز و به کارگیری آن دستگاه هایی را تولید می کنند که حجم کم اما ظرفیت زیاد داشته باشد و بتواند تا مدت ها به خوبی بدون نقص کار کند.

صاحبان این برند ها دارای کارشناسان فروش و متخصصانی هستند که کار با دستگاه را به خریداران آموزش می دهند تا بتوانند از حداکثر ظرفیت تولیدی آن استفاده نمایند.

قیمت خرید دستگاه سورتینگ درجه یک

قیمت خرید دستگاه سورتینگ درجه یکقیمت دستگاه سورتینگ به کیفیت دستگاه و ظرفیت آن در واحد ساعت بستگی دارد. نرخ این دستگاه رقم ثابتی نیست. این دستگاه های از نظر نوع و قابلیت اجزای مختلفی دارند که هر چه قابلیت آنها افزایش یابد، نرخ آنها نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت.
به عنوان مثال در مورد محصول سیب زمینی دو دستگاه سورتینگ وجود دارد که وزنی و حجمی نامیده می شود. نوع وزنی این وسایل قیمت بیشتری از نوع حجمی آن دارد و به همین دلیل فروش دستگاه حجمی به دلیل قیمت مناسب آن بیشتر است.

البته در انتخاب دستگاه وزنی و حجمی نوع محصول نیز مهم است. مثلا در صورتی که تولید کننده بخواهد محصول مورد نظر را در یک وزن مشخص بسته بندی کند، دستگاه وزنی باید مورد استفاده قرار گیرد. برای محصولاتی مانند کیوی که نیاز به سایز بندی دارند، خرید دستگاه وزنی ضروری است اما برای سیب زمینی لزومی ندارد و نیازی نیست هزینه اضافی بابت خرید پرداخت شود.

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ از تولید کننده

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ از تولید کنندهفروش مستقیم یکی از راهکار هایی است که فروشندگان حرفه ای آن را به منظور فروش بیشتر به کار می برند. این شیوه با ارزش افزوده هم برای فروشنده و هم برای خریدار همراه خواهد بود. در واقع
این ترفند موجب جلب رضایت طرفین معامله خواهد شد.
خط سورتینگ میوه و سایر محصولات را می توان به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری کرد. در این روش فروشندگان می توانند به فروش مستقیم تولیدات خود پرداخته و در کوتاه ترین فاصله زمانی کالای مورد نظر مشتری را تامین کنند.
به کار گیری این روش باعث کاهش قیمت نهایی دستگاه خریداری شده می شود و در نتیجه قیمت آن می تواند تفاوت آشکاری با خرید غیر مستقیم داشته باشد.
فروش سورتینگ میوه و محصولات مختلف کشاورزی به صورت مستقیم راهکاری است که برخی تولید کنندگان به کار می گیرند تا از این طریق بتوانند محصولی با قیمت مناسب به خریداران عرضه نمایند.
سازندگان و تولید کننده این عرصه همچنین از طریق طراحی سایت فروش سورتینگ به معرفی تولیدات جدید و دستگاه هایی با قابلیت های بیشتر پرداخته و امکان خرید اینترنتی را نیز برای متقاضیان فراهم می کنند.

شرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشور

شرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشورشرکت های پخش بخشی از سیستم فروش یک محصول را تشکیل می دهند. این شرکت ها به توزیع و پخش محصولات مختلف مانند دستگاه سورتینگ می پردازند.

در این زمینه اقدامات مختلفی توسط آنها صورت می گیرد تا دستگاه به بخش های مختلف صنعتی و تولید کنندگان مختلف معرفی شود. این کار در واقع نوعی بازاریابی نیز محسوب می شود و سبب خواهد شد تا دستگاه یک تولید کننده به بازار معرفی شود.
کارخانجات مختلف پس از مشاهده کاتالوگ دستگاه ها نوع مناسب را به شرکت پخش سفارش داده و مامور توزیع در مرحله بعد کار پخش و فروش آن را به کارخانه مورد نظر به انجام می رساند. بنابراین این کار طی دو مرحله صورت می گیرد. این مراحل به طور خلاصه عبارتند از:

 • شناخت بازار و نیاز آن از طریق مراجعه به کارخانجات مختلف و معرفی دستگاه به آنها
 • ثبت سفارش خرید و تحویل دستگاه در مرحله بعد

تولید کنندگان این وسایل دارای خدمات متنوعی برای خریداران از جمله آموزش رایگان، در مواردی ارسال رایگان و همچنین خدمات پس از فروش نیز می باشند که این موارد را در هنگام خرید به آنها توضیح می دهند.

سفارش کلی و جزئی انواع دستگاه سورتینگ

سفارش کلی و جزئی انواع دستگاه سورتینگتغییرات سبک زندگی افراد و ظهور تکنولوژی های جدید سبب تنوع نیاز های آنها نیز شده است و این امر سبب بروز برخی فن آوری ها سبب راحتی و آسایش افراد شده است.

دستگاه های سورتینگ نمونه ای از تجهیزاتی هستند که در دنیای پر مشغله امروز می توانند به درجه بندی و متمایز کردن محصولات مختلف کشاورزی اعم از سبزی، میوه، گوشت، و خشکبار بپردازند و کار استفاده از آن را برای مصرف کننده آسان تر سازند. تولید سورتینگ میوه به همین منظور صورت گرفته و این دستگاه توانسته است پاسخگوی نیاز روز افراد به محصولات برتر و با کیفیت باشد.

برای خرید این دستگاه امکان سفارش آن به صورت کلی و عمده و به صورت جزئی وجود دارد. از این رو هر واحد صنعتی با توجه به نیاز و ظرفیت تولیدی خود می تواند به خرید تعداد مورد نظر خود بنماید. در این موارد مشورت با کارشناسان فروش دستگاه می تواند در خرید یک دستگاه مناسب بسیار مثمر ثمر واقع شود.

افرادی که فرصت کافی برای مراجعه حضوری به بازار را ندارند می توانند از طریق آنلاین نیز اقدام به سفارش این اجناس نمایند. در این وب سایت ها مشخصات مدل های مختلف دستگاه سورتینگ میوه و سورتینگ سیب زمینی ارزان قیمت به عنوان نمونه در معرض دید بازدیدکنندگان سایت قرار داده شده است.

فروشنده دستگاه های سورتینگ ارزان قیمت

فروشنده دستگاه های سورتینگ ارزان قیمتماشین آلات و تجهیزات سورتینگ در انواع مختلفی تولید می شوند که هر یک ظرفیت به خصوصی دارند و بر همین اساس با قیمت متفاوتی عرضه می شوند.

فروشندگان این اجناس می توانن نماینده های فروش در شهر های مختلف باشند که از طریق کاتالوگ نمونه تولیدات شرکت را به متقاضیان معرفی می کنند.
فروشندگان همچنین می توانند با مراجعه حضوری به کارخانجات بسته بندی و آماده سازی مواد مختلف به معرفی محصولات تولیدی مرتبط با دستگاه سورتینگ بپردازند و به این ترتیب بازاریابی نموده و فروش بیشتری داشته باشند. نمونه های معرفی شده شامل طیفی از مدل های ارزان قیمت تا گران را شامل می شود که هر کدام مشتری خاص خود را دارد.

فروش سورتینگ میوه، فروش سورتینگ برنج و قیمت سورتینگ برنج از جمله اطلاعات و خدماتی است که این افراد می توانند به خریداران ارائه نمایند.

نمایندگی فروش دستگاه های سورتینگ در ایران

نمایندگی فروش دستگاه های سورتینگ در ایرانشرکت های مختلف سازنده دستگاه سورتینگ از طریق تاسیس دفاتری در شهر های مختلف به فروش تولیدات خود می پردازند. به این ترتیب نمایندگی فروش سورتینگ ممکن است تولیدات یک شرکت خاص یا مجموعه ای از تولیدات چندین شرکت را به فروش برساند.

این مراکز ارائه دهنده خدمات مختلفی همچون خدمات آموزش رایگان کار با دستگاه و خدمات تعمیر هستند و خریدار محصول مورد نظر برای مدت زمان معلومی می تواند از خدمات پس از فروش آن بهره گیرد.
دفاتر فروش در سراسر کشور و نقاط مختلف آن آماده عرضه خدمات متنوع به مراجعه کنندگان می باشند.

ارزان ترین دستگاه های سورتینگ سیب زمینی

ارزان ترین دستگاه های سورتینگ سیب زمینی دستگاه های سورتینگ یکی از تجهیزات بسیار کاربردی در صنایع مختلف می باشند. سیب زمینی نیز یکی از محصولات کشاورزی است که دستگاه های سورتینگ به جدا سازی انواع درشت از ریز آن پرداخته و آن را شستشو داده و خشک می نمایند. در مرحله نهایی نیز بسته بندی آن صورت می گیرد.

محصولی که بدین ترتیب تهیه می شود از کیفیت بالایی برخوردار است و فاقد هر گونه مشکلی می باشد. از این رو خریداران می توانند با اطمینان خاطر به خرید آن بپردازند.
قیمت سورتینگ سیب زمینی شامل طیفی از قیمت های ارزان و گران می شود و هر واحد تولیدی بنا به توان مالی خود می تواند به خرید آن اقدام نماید. با مشاوره با واحد فروش کارخانجات تولید کننده می توان ضمن اطلاع از قیمت خرید سورتینگ در مورد نحوه انتخاب یک دستگاه مناسب نیز راهنمائی های لازم را دریافت نمود.

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

42

42 پاسخ به “کارخانه سورتینگ سیب زمینی | تولید ماشین آلات سورتینگ”

 1. I am extremely impressed with your writing skills as
  well as with the layout on your weblog. Is this a paid theme or did you modify it yourself?
  Anyway keep up the excellent quality writing, it is rare to see a great blog like this one today.

 2. hi!,I love your writing so a lot! proportion we be in contact extra about your article on AOL?
  I require a specialist in this house to unravel my problem.
  Maybe that’s you! Taking a look ahead to look you.

 3. My spouse and I stumbled over here by a different
  web page and thought I may as well check things out. I like what I see so
  i am just following you. Look forward to checking out your web page repeatedly.

 4. I’m amazed, I have to admit. Seldom do I encounter a blog that’s
  both equally educative and amusing, and let me tell you, you have hit the nail on the head.
  The issue is something which too few men and women are speaking intelligently
  about. I am very happy that I came across this in my
  search for something regarding this.

 5. Thanks for the marvelous posting! I definitely enjoyed reading
  it, you can be a great author. I will make certain to bookmark your blog and will come back down the road.

  I want to encourage yourself to continue your great work, have a nice weekend!

 6. My partner and I stumbled over here by a different web address and thought
  I might as well check things out. I like what I see so now i am following you.

  Look forward to finding out about your web page repeatedly.

 7. You actually make it seem so easy with your presentation however I
  to find this matter to be actually something that I believe I would by no means understand.
  It sort of feels too complex and extremely huge for me.
  I’m taking a look forward in your subsequent put up, I will attempt to get the cling of it!

 8. Hmm is anyone else having problems with the images on this blog loading?

  I’m trying to figure out if its a problem on my end or if it’s the blog.
  Any responses would be greatly appreciated.

 9. An outstanding share! I have just forwarded this onto a colleague who was doing a little research on this.

  And he actually ordered me dinner simply because I
  stumbled upon it for him… lol. So allow me to reword this….
  Thank YOU for the meal!! But yeah, thanx for spending the time to discuss this topic
  here on your site.

 10. Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add
  to my blog that automatically tweet my newest twitter updates.
  I’ve been looking for a plug-in like this
  for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this.

  Please let me know if you run into anything.
  I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.

 11. I do accept as true with all of the concepts you’ve presented for your post.
  They’re really convincing and will certainly work. Nonetheless,
  the posts are too quick for newbies. May you please extend them a
  little from next time? Thanks for the post.

 12. Hello! I’ve been following your website for a long time now and finally got the courage to go
  ahead and give you a shout out from New Caney Tx!
  Just wanted to tell you keep up the fantastic job!

 13. You actually make it seem so easy together with your presentation however I find this matter to be
  actually something that I feel I’d never understand. It seems too complicated and very extensive for me.
  I am taking a look forward to your next submit, I
  will attempt to get the grasp of it!

 14. Nice post. I learn something totally new and challenging
  on blogs I stumbleupon on a daily basis. It’s always useful to read through
  content from other authors and practice a little something from other
  websites.

 15. Right here is the perfect webpage for anyone who wishes to find
  out about this topic. You realize so much its almost tough
  to argue with you (not that I personally would want to…HaHa).
  You definitely put a new spin on a topic that has been discussed for many years.
  Excellent stuff, just great!

 16. I don’t know if it’s just me or if everyone else encountering issues with your website.
  It looks like some of the text in your posts are running off the
  screen. Can someone else please provide feedback and let me know if
  this is happening to them as well? This could be a issue
  with my web browser because I’ve had this happen before.
  Kudos

 17. Do you mind if I quote a couple of your posts as long as
  I provide credit and sources back to your blog?
  My blog is in the very same niche as yours and my visitors would certainly benefit
  from a lot of the information you provide here.
  Please let me know if this alright with you. Cheers!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *