مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دستگاه سورتینگ حبوبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های دستگاه سورتینگ حبوباتطرز کار دستگاه سورتینگ حبوباتتشخیص آفت های حبوبات
دستگاه سورتینگ حبوبات

دستگاه سورتینگ حبوبات جهت جداسازی ضایعات از جمله محصولات آفت زده، خرد شده، سوراخ دار، با رنگ متفاوت از محصول اصلی می باشد. ماشینهای سورتینگ با ظرفیتهای مختلف از 1 تا 12 کاناله عرضه میگردند که ظرفیت هر کانال برای حبوبات به طور متوسط 1.5 تن در ساعت برای ریزش مواد است. ماشینها دارای دقت بالای 99.99 درصد هستند. در ماشینهای سورتینگ حبوبات امکان جداسازی محصول بر اساس رنگ در دسته بندی های مختلف وجود دارد. در برنامه ماشینهای سورتینگ حبوبات امکان تعریف حالت اندازه وجود دارد. در این حالت سورتینگ بر اساس مساحت تصویر محصول در صفحه ریزش انجام میشود. با این حالت میتوان حبوبات کوچک یا بزرگ را از محصول جدا نمود. همچنین در برنامه ماشینهای سورتینگ حبوبات حالت شناسایی دایروی بودن محصول وجود دارد که محصول را از نظر گرد بودن یا قلمی بودن شناسایی مینماید.

ویژگی های دستگاه سورتینگ حبوبات

  • دوربین رنگی با سنسور 5400 سی سی دی و تراکم 160 میلیون پیکسل
  • اجکتور با قابلیت کارکرد بیش از ده بیلیون بار (مادام العمر)
  • قابلیت سورت براساس رنگ, اندازه, شکل و ….
  • سیستم پیشرفته جذب غبار
  • درصد خطای نزدیک به صفر
  • صفحه ی اسکرین هوشمند 15 اینچی
  • قابلیت اسکن 30000 دفعه در هر ثانیه
  • زبان فارسی و امکان اتصال به اینترنت

دستگاه سورتینگ حبوبات با قابلیت تشخیص یک میلیون رنگ، به عنوان جدیدترین و مدرن ترین تجهیز جهت جداسازی انواع حبوبات، خشکبار و غلات به فروش می رسد.
این دستگاه سورتینگ می تواند محصولات مختلف از جمله انواع حبوبات ( نخود، لپه، عدس، ماش، لوبیا و …. )، انواع خشکبار( کشمش، تخم آفتابگردان و .. )، غلات و چای را با دقت ۹۹% جدا سازی کند.

دستگاه سورتینگ حبوبات

طرز کار دستگاه سورتینگ حبوبات

پروسه فرآیند در دستگاه بدین صورت است که مواد موردنظر بر روی یک نوار تغذیه قرار می‌گیرند و مرتعش می‌شوند (A). سپس مواد به صورت یکنواخت از یک سطح شیب‌دار (Chute) عبور کرده و سقوط می‌کنند. مواد حین سقوط توسط لیزرها (B) بازرسی می‌گردند. شلیک هوا (C) ضایعات و مواد شناسایی شده را از جریان مواد جدا می‌کند. این مواد از خروجی مجزایی (D) خارج می‌گردند.

دستگاه سورتینگ حبوبات

تشخیص آفت های حبوبات

علاوه بر ویژگی های ظاهری محصول مانند شکل، رنگ و ساختار، ویژگی های بیولوژیکی آن مانند کلروفیل، افلاتوکسین، آب که قابل تشخیص توسط انسان نیست نیز مورد بررسی قرار می گیرند.

محصولاتی مانند میوه‌های خشک (کشمش، انجیر، آلو و …)، خشکبار (بادام، پسته، گردو، فندق و …)، میوه‌جات و سبزیجات تازه و منجمد توسط این دستگاه سورت می‌شوند. سرعت سورت کردن این مدل دستگاه ۸۰۰۰-۱۰۰۰۰ کیلوگرم (۱۰-۸ تن) محصول در ساعت است. پس از بازرسی محصولات، مواد خارجی توسط سیستم اجکتور ( در قسمت جلو و یا پشت محصول) جدا می‌گردند

حمیدرضا طباطبایی

من در حوزه سورتینگ  مشغول به کار هستم

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.